Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Angliában hogyan lehet fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliában hogyan lehet fogamzásgátlóhoz jutni, a háziorvos felírja? Mitől függ, hogy milyen fajtát szed valaki? Bármelyik jó?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdésnek hangzik, de ezelőtt egyszerűen nem volt rá szükségem, hogy ilyesmivel foglalkozzam. Bristolban lakom, és pár hete elkezdtem járni valakivel. 22 éves vagyok, ő lesz nekem az első.

Köszönöm a hasznos válaszokat előre is, légyszi ne hülyézzetek le, elvileg ez az oldal azért van, hogy megkérdezzem, amit máshol nem merek.


2017. ápr. 8. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy,mint Magyarországon...Elmész nőgyógyászhoz,megvizsgál,és felírja.
2017. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Különböző szociális javakat élvezve menj be a nődoki rendelőjébe fogamzásgátlót felíratni, majd miután szembesülsz a költségekkel, gyorsan hátrálj ki az épületből. Asszem a britek így csinálják
2017. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22 évesen jó sok logikád lehet...
2017. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, elsőnek köszönöm. Sosem voltam még nőgyógyásznál. A költség nem probléma, mivel itt élek, van rá pénzem.
2017. ápr. 9. 04:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresel egy számodra szimpatikus nőgyógyászt, elmondod neki, hogy fogamzásgátlót szeretnél. Megvizsgál, majd az eredmények függvényében felír egy neked valószínűleg jó fogamzásgátlót. Vizsgálat mindenképpen kell, ezt ne mismásold el.
2017. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!