Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy a baj? Vagy a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Khkhkgtjf kérdése:

Nagy a baj? Vagy a gyógyszer miatt lehet?

Figyelt kérdés
Elso fogamzasgatlom,Ditinell. Menstruació elejen kezdtem el szedni. El is mult 6 nap utan. Aztan ma azt vettem eszre,hogy barnazok. Furdes kozben pedig ilyen piros darabok jottek ki belolem. Mi ez? Betegtajekoztatoban az all,hogy ilyen elofordulhat. Nincs baj ugye? Csak most próbálja szokni a szervezetem esetleg?
2017. ápr. 23. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Még szoknod kell, pecsételő vérzés simán előfordulhat.
2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az elején még előfordulhat pecsételő vérzés.
2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban ez előfordul, normális. Ne aggódj!
2017. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szokja a szervezeted.

Nekem egy hónapig katasztrófa volt, egyik nap barnáztam, másik nap meg rendesen tampon kellett... letelt a szünet, alatta megjött, és a második levél óta semmi mellékhatás nincs. Ha nem múlik el 3 hónap után sem, akkor kell orvoshoz menni, kivizsgálni a dolgot.

2017. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!