Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Bővebben lent

Lehetek így terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Ritkán, hébe-hóba megittam 1-1 Herbária Hangulatjavító gyógynövényes teát. Tényleg keveset, hónapok óta megvan és a doboz kb. fele fogyott el. Viszont most olvastam, hogy ez a tea csökkentheti a fogamzásgátló tabletta hatását. Fél éve szedek Milligest fogamzásgátlót, mindig rendesen szedem, ahogy az elő van írva. A barátom nem szokott elmenni bennem, és nem él túl egészséges életet. Lehetek terhes, vagy nem kell aggódjak? (elsősorban olyanok válasza érdekel, akik értenek valamennyire a gyógynövényes teákhoz.)

2017. ápr. 23. 23:41
 1/9 A kérdező kommentje:
18/L
2017. ápr. 23. 23:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nem vagy terhes,nem?Hagyd abba a tea ivását,ennyi.

A fogamzásgátló pont azért van,hogy beléd élvezhessen a barátod,különben tök feleslegesen mérgezed magad.

2017. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Abbahagyom, nyilván. És nem tudok róla, hogy terhes lennék. Mióta elmúlt a megvonásos vérzésem, azóta kétszer szexeltünk, egyszer sem élvezett belém.
2017. ápr. 23. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kerül sperma a hüvelyedbe akkor meg amúgy sincs mitől tartanod.
2017. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Minden válasznál hasznosabb lenne, ha csinálnál egy tesztet. Az nem hazudik. Viszont azt hagy kérdezzem meg: biztos vagy benne, hogy csökkenti a hatását? Megnézted a tájékoztatóját?

A párod pedig nyugodtan élvezzen beléd, arra való a gyógyszer. És nagyon jó érzés.

20N

2017. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a betegtájékoztatóban olvastam.
2017. ápr. 24. 07:54
 7/9 A kérdező kommentje:
És csinálok majd tesztet, csak most még korai lenne.
2017. ápr. 24. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 évig szedtem ezt a fogamzásgátlót minden gond nélkül.

Elolvastam a tea tájékoztatóját, de szerintem ha nem sűrűn ittad nem lesz gond. (Napi 2-3 adagot ír)

Ha ennyit nem szedtél akkor csak minimális mértékben módosíthat a gyógyszer hatásán aminél még ki is kellene ürülnie illetve megérnie valamikor egy petének, hogy teherbe ess. Ennek kb 0 az esélye.

Azért tovább már ne idd ezt a teát és két héttel az együttlét után ha gondolod tesztelhetsz egyet.

2017. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ritkán ittam, akkor is max 1 bögre teával egy nap! Köszönöm!
2017. ápr. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!