Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása miatt vérzés elmaradása? (a többi lent. )

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy elkezdtem szedni a Jangee fogamzásgátlót, de csak 3 hónapig bírtam szedni, aztán orvosi javaslatra abbahagytam, azóta óvszerrel védekezünk. Az utolsó levél után volt vérzésem, viszont most 5 napja késik. Kétszer teszteltem már(one step) és mind a kettő egyértelmű negatív lett. Lehetséges, hogy ilyen kevés ideig szedtem fogamzásgátló tablettát, mégis az miatt nem jön meg?

2017. máj. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges, hogy amiatt nem jön meg.

Sőt, nekem volt olyan, hogy maga a tabletta nem volt jó, 3-4 hónapja szedtem, semmi gond nem volt vele, aztán 3-4 hónap után nem jött meg a vérzésem. És a következő hónapban sem, akkor fordultam orvoshoz. Mesterségesen meghozták a vérzésemet és aztán írtak fel másikat.

Szóval igen, lehet a fogamzásgátló miatt. 3 hónap is untig elég. Ha a következő hónapban sem jön meg, akkor fordulj orvoshoz!

2017. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után akár fél évbe is beletelhet, mire a szervezeted rendbejön. Most akár hónapokig is kimaradhat a menstruációd.
2017. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, igen azt tudom, hogy tartós tablettaszedés után akár fél év is lehet mire helyre áll, de nem gondoltam hogy ilyen csekély mennyiségű tabletta is ennyire bezavarhat :(
2017. máj. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!