Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Patentex oval hüvelykúpot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentex oval hüvelykúpot vasárolhatok ha még nem vagyok 18?

Figyelt kérdés

És ugye vény nélkül kapható?

Tapasztalaitok esetleg vannak?

Megszakítással alkalmaznánk.. gondolom így nagyobb az esélye, hogy nem történik 'baj'.


2017. máj. 28. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy sokkal macerásabb, mint gumit használni vagy tablettát szedni. Bedugod, megvárod a szükséges hatóidőt, érted, 5 perc az életetekből, addig csak vártok, a hangulat is elszáll, nem tudom, szerintem tök nem éri meg. A gumi sokkal kényelmesebb pl. Illetve ha a hamis biztonságérzet miatt, amit ez a kúp okoz, véletlenül mégsem húzza ki időben a srác, és telibe kapod a cuccot, akkor főleg nem véd meg semmitől. Ez tényleg csak max az egy-két kósza kis halacska ellen jó, amik az előváladékban úszkálnak, amúgy semmit nem ér.
2017. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anszolult nem megbizhato mint fogamzas gatlo.

Kizarolag kiegeszito vedekezes az ovszer melle.

Ajanlom menj orvoshoz iras gyogyszert tapaszt gyurut palcikat stb es kombinald ovszer gyogyszer parost

2017. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!