Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés 1 órával a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés 1 órával a fogamzásgátló bevitele után?

Figyelt kérdés
Elég kis mennyiségű hasmenés volt, és nem állandó, a bolognai miatt lehet amit ettem, mindig fogamzásgátló, plusz megszakítással védekezünk, és 9 hónapja szedem, ez az első ilyen eset, mert nem számítottam balesetre, kijött belőlem teljes egészében a gyógyszer ?
2017. jún. 19. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg,most jobban figyelj magadra
2017. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az orvostudományban csak akkor beszélünk hasmenésről, ha a beteg naponta több mint hatszor üríti ki a híg bélsarat. Amennyiben kevesebb, mint hat alkalommal kell „nagydolgoznia”, akkor csak híg székletezéssel állunk szemben'


Valójában ebből kivehetőleg , lehetséges, hogy nem volt hasmenésem, csak híg székletem, ugyanis a gyomrom sem görcsölt be, és nem jött ki könnyedén (már bocsánat). Tehát, egyenlőre azt sem tudom, hogy hasmenés volt, vagy nem.

2017. jún. 19. 23:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaa, és minden betegség alkalmával, mikor hasmenésem van, vagy hányásos a dolog, érzem azután, hogy éhes vagyok, tehát, hogy távozott amit addig megettem, ilyenről sincs szó, ugyanúgy magamban érzem az ételt, tehát remélem csak olyasmi volt, de nem az volt.
2017. jún. 19. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a színét nem kell leírni, de mire oda eljutna már rég felszívta a szervezeted.
2017. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát most óvatosabbak leszünk 1 hétig az előírás szerint, de azért jobb félni mint megijedni alapon, hátha volt már valaki hasonló cipőben.
2017. jún. 19. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
En ilyen esetben mindig vettem be potszemet (direkt tartok potlevelet, mert laktozerzekeny vagyok, es hasonlo esetek sokszor megeshetnek velem bizonyos etelektol), es az elmult harom evben meg nem lettem terhes miota szedem. Ilyen ugyeskedesekben meg ovatoskodasokban nem biznek, nem is csinalnek ilyet, mert ebbol szokott az lenni, hogy "jaj, en gyogyszer mellett estem teherbe!".
2017. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiszen nem is kerül sperma a hüvelyedbe.Márpedig anélkül nehéz teherbe esni.

Teljesen feleslegesen mérgezed magad,ennyi erővel gumit is használhatnátok,megszakítással.

2017. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Mi a tablettát, kényelmesebbnek tartjuk, nem tudom mit jöttél észt osztani.

A kérdés nem erre irányul , az utolsó előttinek köszönöm a választ, sajnos nekem nincs pótlevelem :(.

A gyógyszer mellett teherbeesés, szerintem azokra jellemzőek, amilyen egyik ismerősöm, pl, ő havi 2-3-4 szemeket kihagy, ha még nincs meg az újabb doboz tabletta, akkor 2 napot kihagy, és onnan folytatja.

Tehát, amiket hallunk, azokat a sok buta embertől, 1-2 másik kérdést olvastam, és sokan mondták, a kérdezőknek, hogy általában 1 szem kihagyás nem okozna gondot, és itt valószínűleg nem volt hasmenésem,és 1 órával azután miután bevettem, plusz sosem élvez belém.

2017. jún. 20. 15:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg mint mondtam, 1-2 alkalommal a tutiság kedvéért, lehet óvszert is húzni, van is nálam mindig 1 darab, de ettől nem valószínű, hogy teherbe esnék
2017. jún. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!