Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Nem hatott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Nem hatott az esemény utáni tabletta? Részletezem lent.

Figyelt kérdés
Árilis 30 án megjött a havim gyógyszer mellet ugy hogy a gyógyszerem utolsó szemét május 3 án kellet bevennem A dokim aztmondta szedjem be végig majd szüneteltessem kb 1-2 hót és újat ir fel.Május 14 én együtt voltam a párommal és megfeletkezett a gyógyszer szüneteltetéséröl...15 én esemény utánit vettem be, ma reggel rossz közérzettel fájó mellel keltem fel nyűgös vagyok és agresszív,fáj a mellbimbóm. Szerintetek terhes lettem?
2010. máj. 19. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Segitségre nem bunkóságra van szükségem kösz de aki csak ennyit tud inkább sétálgasson mint hogy mással bunkózon.
2010. máj. 19. 15:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
vegyél terhesség tesztet, vagy menj el a nőgyógyászodhoz minnél hamarabb :S de szerintem nem vagy mert végülis hatnia kellet az esemény utáni tabinak de azért ellenőrizd le
2010. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem az esemény utáni tabitól előbb jött meg a mensim, lehet neked is most épp az lesz .
2010. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni tablettánek rengeteg hatása lehet. Pl. ezek,amiket te érzel és még sok más,mint menstruáció kimaradása akár több hónapig is vagy épp össze-vissza fog megjönni.Mindenkire másképp hat ez a hormonlöket.Általána 98%-ban hat,szóval nagy eséllyel nem vagy terhes,de tényleg érdemes tesztet csinálni,hogy megnyugodj.Ha terhes lennél,akkor sincsenek még 3-4 nappal az aktus után terhességi tünetek.
2010. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A tabletta tájékoztatójában benne van, hogy nem 100%-os. Escapelle pl 86% azt hiszem. Szóval akár még terhes is lehetsz. Csinálj tesztet.
2010. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenképp tesztelek deén is abban bizok hogy napal utána még nem jönne ki terhességre utaló változások bár kitudja??.........köszönöm szépen
2010. máj. 19. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:

1 nappal utána nem lehetnek tünetek!!!!

3 napig be se ágyazódik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

az eseményutáni nagyonnagy hormontartalmú... és amiatt lehetsz rosszul...

viszont ha a foggátlót abba hagytad akkor a hormonszinted megváltozik és könnyebbben lehetsz...

de szerintme nem vagy az...

1 nap a e.utánik könnyebben hatnak...



Terhesség miatt nem lehetsz rosszul!!! (99,9%)


F/18 (emelt bioszon is vot róla szó... meg annó elégg utánajártam...)

2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
elsősorban vegyél egy terhességi tesztet.majd irány a nődoki!A melled fájhat a gyógyszerválltástól és az eseményutáni tablettától is!Ne pánikolj be és ne ijeszd meg a pasidat se,mert hajlamosak egy ilyen pánik után kicsit elhidegülni!Vagy ahogy túlvannak az ijedtségen egyből megszabadulni végleg a problémától!Tehát ne pánikolj!1:teszt 2:doki és no para!
2010. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha mégis terhes vagy,írj újra...csak hülyeséget ne csinálj!Mindenre van megoldás!!!
2010. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!