Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovszer vagy fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszer vagy fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

A baratommal mar 2eve vagyunk egyutt,de az egyetem es munka miatt csak penteken es hetvegen tudunk talalkozni.

Sokszor mondta,hogy nem szereti az ovszert (de ez ellenere mindig hasznaltunk). Emiatt mondtm neki,hogy akkor szedek fogamzasgatlot,de erre egybol NEMet mondott,mivel szerinte tonkretenne a szervezetem.Szerinte inkabb maradjunk a guminal,meg akkor is,ha neki az rosszabb.

Szeretnek velemenyt kerni.Mennyire veszelyes a fogamzasgatlo a noi szervezetre nezve es melyik biztonsagosabb vedekezesi mod?


2017. jún. 22. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem megy tonkre semmid. Biztonsagos. Az ilyenek javaresze csak kitalacio. Persze van akinek erosodik minimalisan a szorzete vagy felszed par kilot esetleg. De ez ilyen
2017. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első te egy igazi barom vagy. Hogy lenne már kitaláció... Ismerek én is olyan nőket akiket tönkre tett a fogamzásgátló, én is eléggé megjártam vele. Ne írj már ilyen tájékozatlan baromságokat.
2017. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Fogamzásgátló injekció. Nem hormon alapú, nem hízol el tőle.


Olvass utána.

2017. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem megy tonkre semmid. Biztonsagos. Az ilyenek javaresze csak kitalacio."

Aha... végső soron a családban is volt olyan nő, akinek emiatt ment tönkre majdnem visszafordíthatatlanul a szervezete, de tényleg csak kitaláció. És akkor a pusztán csak kellemetlenséget - mondjuk gyakori fejfájást, libidócsökkenést, hízást - okozó mellékhatásokról ne is beszéljünk.

2017. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket es segitseget.Netten is utannaolvastam de inkabb bizok a szemelyes tapasztalatokba.Kesobb minden esetre szeretnenk babat,de csak par ev mulva es nem akarom megterhelni a mehemet,ha nem szukseges.
2017. jún. 22. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak ritkán találkoztok nincs értelme hormonnal tömni magad
2017. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

A fogamzasgatloinjekciot csak olyan noknek lehet aki mar szultek es nem akarnak mar gyereket

Mivel.teljesen leallitja a ciklust es egyszer sem biztos h utana visszaall !

Az egy nagy dozisu hormon adag ha rosszul reagalsz akkor nem lehet abba hagyni ki kell varni amig kiurul a szervezetbol ami 3 honap

Szal fiatal nok ek nem ajanlott

2017. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én először több, mint 4 évig szedtem fogamzásgátlót, semmi bajom nem volt tőle. Semmilyen mellékhatás, semmi probléma. Mikor babát terveztünk, abbahagytam, jó fél évvel abbahagyás után össze is jött. Aztán miután már megszületett a kisfiam, utána pár hónappal ismét szedtem, viszont onnantól fogva már számtalan mellékhatás fellépett, volt több váltás is, mindegyik okozott problémát. Hüvelyi fertőzéseket, irritációt, mellben történő fájdalmas mirigyduzzanatot, hüvelyszárazságot, fájdalmas együttlétet, úgyhogy abbahagytam. Onnantól fogva, mintha a problémáimat elvágták volna. Úgyhogy mi óvszerrel védekezünk. Hogy őszinte legyek, sokkal jobb, akárhogy is mondják, persze, nem olyan, mintha nélküle csinálná az ember, de igen is lehet érezni a másikat, igen is lehet élvezni az együttléteket, arról nem beszélve, hogy sokkal jobb, hogy nem folyik még fürdéstől függetlenül fél napig belőlem a cucc. Illetve bár még soha nem volt rá példa, de ha az óvszer kiszakad, azt észreveszed és egyből tudsz cselekedni. De ha a fogamzásgátló valami miatt nem hat, azt nem tudod, így már nem sok esélyed maradt, ha netán gond adódik.

Szóval én inkább állok az óvszer pártján, de mondom, nekem sok gondom volt vele második körben.

De első körben meg nem. Szóval ha úgy érzed, megpróbálhatod, lehet nem lesz semmi bajod, de ha nem gond az óvszer, akkor inkább maradjatok annál.

2017. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok,ha ez szamit valamit...ezelott 1evvel 7napos antibiotikum kezelesen mentem at,ami utan 2 honapig dietaznom kellett,mivel a gyomrom elegge tonkrement
2017. jún. 22. 18:19
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem gond az ovszer es a baratom is azt mondta,hogy nem akarja,hogy en gyogyszert szedjek.

Nalunk is kiszakadt egyszer,de azt hamar eszrevettuk es szerencsere nem volt utohatasa.

2017. jún. 22. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!