Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló tablettát ajánljátok amelynek nincsenek komoly mellékhatásai sőt ami kifejezetten jót tesz a bőrnek és még a mellet is növeli?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nagy kombó. A széppé varázsló fogamzásgátló elixír...

Egyébként a fogamzásgátlót nem a teszkóban kell venni, hanem szépen elmész a nőgyógyászhoz, és majd ő fölírja neked. Szerintem jobban tudja ő, mint akárki más itt...

2010. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
tokmindegy ki mit ajanl, ugyis a doki irja fel. haha !
2010. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel a kérdéssel,hogy nincs rá egyértelmű válasz.Ugyanis minden fogamzásgátló minen embernél másképp hat.Az egyiknek hányingere,fejfájása,pecsételő vérzése van tőle a másiknak semmi baja.Ezt sajnos előre nem lehet tudni,ki kell próbálni.Ha nincs olyan betegséged,ami kizáró tényező lehet,akkor menj el a dokidhoz és konzultálj vele,hogy ő melyiket javasolja neked.
2010. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak a doki ajánlásával szabad azt szedni csak érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak a gyógyszerekkel kapcsoltaban!!Magamtól semmi féle képpen nem szedném!!!
2010. máj. 20. 10:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Én Belarát szedek, már lassan 3 éve. Nekem teljesen bevált.
2010. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Én a Belarat 9 hónapig szedtem és 9 hónapon keresztül folyamatosan menstruáltam. Egy hónapban kb 5 nap volt, amikor nem volt meg.

Most Cypromixet szedek, majdnem egy éve. Közvetlenül előtte szedtem a Belarat, azelőtt meg Lyndinette 20-at, majd a 30-at. Nekem azok nem váltak be, de ez nagyon jó. Szép a bőröm, nőtt a mellem, és amióta ezt szedem nem volt herpeszem sem, pedig előtte elég volt ránéznem más poharára, már éreztem, hogy jön ki a számon. :) Ez így tök nevetségesen hangzik, de tényleg így volt. Viszont amióta ezt szedem nem volt egy sem. Ja és nem mellesleg 3 hónapra kb. 2300 Ft. Viszont csak fogamzásgátlás céljából nem minden nődoki írja fel.

2010. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Előző vagyok

Nekem a Cypromix előtt állandóan pattanásos volt a mellkasom meg a hátam (nem annyira, de kib.szottul zavart), és jobban izzadtam.. Amióta ezt szedem elmúltak ezek a panaszok. És sokkal pontosabb a mensim,nem csak, h napra pontosan, hanem mindig ugyanabban a napszakban jön meg. A mellem is elég sokat, látványosan nőtt.

De szerintem is nagyon egyén függő, hogy kinek mi a jó. De én kb. félévente megyek vérvételre is, nőgyógyászati vizsgálatra is ellenőriztetni, nehogy valami baj legyen.

2010. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A Cypromixet azért nem írják fel csak fogamzásgátlónak,mert elsősorban bőrgyógyászati készítményként van forgalomban,ezért is ilyen olcsó,mert a társadalombiztosító támogatja,míg a többi fogamzásgátlót nem.Az unokatesómnak írták fel,mert magas volt a tesztoszteronszintje és problémás az arcbőre,ezért kapta ezt.
2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

sok gyszertárba kiadják recept nélkül is..haha..

amúgy yasminelle v gracial,v diane35.Utsó kettő erősebb hormonos

2010. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
A Cypromix az hasonló, mint a Diane 35. Csak azt hiszem kevesebb benne a hormon. Olyan mint az újított kiadása.
2010. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!