Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer+Naptármódszer együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer+Naptármódszer együtt megbízható fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
A mostani barátommal veszítettem el, azóta együtt voltunk már többször is, óvszert használva. Mindig ellenőrzi valamelyikünk, hogy kiszakadt-e a gumi, de még nem történt ilyen. De tartok tőle, hogy fog történni, de nem tudom mi volna olyankor a teendő. Gondoltam a tablettára váltást, utánanéztem a hüvelygyűrűnek, a hüvely kúpnak(erről rosszakat olvastam), de mivel jelenleg az óvszer áll rendelkezésre, fontos lenne hogy erre válaszoljatok. Előre is köszönöm!
2017. júl. 21. 01:57
 1/10 anonim válasza:
100%

Nem kell annyira aggódni. Az óvszer magábab is remek módszer a terhesség elkerülésére. Plusz, ha nem úgy csinálja, mint egy ütvefúró, egy jó minőségű óvszer nem fog kiszakadni. Ha ki szakad három napon belül látogasd meg a nőfyógyászt, ő tudni fogja mit kell tenni.

És még egy jó tanács. Az aktus után az óvszert tőltsétek meg vízzel. Így jobban ki lehet szúrni, ha lyukas.

2017. júl. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gumi önmagában elég, nem kell számolgatni semmit. Ha jól használjátok, nem szakad ki. Nekem 10 év alatt egyszer fordult elő, hogy elszakadt.
2017. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1: vegyél normális gumit (ne a legolcsóbbat)

2: bármikor kiszakadhat, de nagyon ritka ez az eset. Nálunk kb 6 év használat után szakadt ki elsőnek.

3: ha kiszakad, akkor kapsz egy tablettát és kész.


szerintem óvszer a legtutibb, főleg ha nem okoz kellemetlenséget, mert mindegyik más eléggé tönkre tudja tenni a hormonháztartást és ha megnézed, hogy manapság hány párnak okoz problémát gyereket csinálni, mert valami nincs rendben a hormonháztartással, akkor örülsz, hogy óvszert használtok.

2017. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 év alatt kétszer szakadt el az óvszer, az sem bennem, hanem felhúzáskor, vagyis elég látványos volt... (igaz nem minden pasim nézte meg utána)

De ha mégis kiszakadna, akkor ott az eseményutáni. De mondom- és a többiek is- hogy erre azért igen kicsi az esély, nem kell ezen aggódni.

2017. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A naptármódszer teljesen felesleges az óvszer mellett, a gumi tökéletesen biztonságos anélkül is.

20N

2017. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi az aggályom, hogy együtt megyünk nyaralni a barátommal, és ott nem nagyon tudok a nőgyógyászhoz rohangálni, ha baj lenne.
2017. júl. 21. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
bármelyik patikában kapsz esemény utánit, nem kell recept.
2017. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ebbben biztos vagy?


Ha ennyire aggódsz lehet jobb ha előre kiváltod, a táskában elfér, biztosan eláll egy darabig. Legfeljebb sose veszed be, ami amúgy elég valószín...

2017. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentek nyaralni? A legtöbb EU-s országban recept nélkül kiadják a gyógyszertárban (és mellékesen megjegyzem, hogy kb. 6 euróba kerül, nem 5000+ forintba). Viszont ha nagyon aggódsz, tényleg csináld azt, amit az előttem válaszoló írt.
2017. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld izé mindenkinek:)
2017. júl. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!