Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy terhes lettem? 18/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek egy éve.Nem maradt ki 1 db tabletta sem,soha.Augusztus 7-e környékén voltam együtt a barátommal először,nem élvezett belém.Ezt követően kb 2 hete voltunk együtt,ekkor belém élvezett,itt már az első tablettamentes napon voltam.Szokásosan jelentkezett is a megvonásos vérzés a szünet 4.napján.Már a következő levél 6.darabjánál járok.Puffadok már napok óta.Van okom félni?

2017. aug. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy terhes.
2017. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
johet a lepontozas, meg hogy miert bantalak, de minek szexel, aki ennyire paras...?
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
0,0001%
2017. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Félni valód mindig van
2017. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Esélyed, mint az életkorod: 18%. Az "l" az életkorod mellett az egyes szorzó. Ha "f" lenne, akkor nullával kéne szorozni.
2017. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen a leìrtak alapjàn hasznàlod,biztonsàgos !!!! Sokan jonnek a dumaval hogy fog.gatlo mellett lettem terhes.Erre megkerdezem rendesen szedted?Nem szedtel vele egyutt antibiotikumot pl? DE IGEN...Na;akkor te nem vagy esznel , nem a gyogyszerrel van a hiba 😂 Antibiotikum es fog.gatlo kozt fel oranak el kell telni. Es ennyi. ☺ezt csak mellèkesen ìrtam.
2017. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!