Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlott védekezési módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlott védekezési módszer szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos,majdnem 9 hónapig gumival csináltuk,legtöbbször így is megszakítással..legutóbb viszont kiszakadt az óvszer és megtörtént a baj..kellett 72 órás..és a gumitól egy időre el is ment a kedvünk..

Most viszont kiakarjuk próbálni a pharmatex tablettát megszakítással..a párom mindig időben kiszállt eddig is..szóval neki ez nem lenne új viszont az előnye hogy sokkal jobban érezhetnénk egymást..jó módszer ez,van akinek bevált?



2017. aug. 29. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat.. megszakitassal egyutt talan mukodhet! De pl en nem tudnek bizni benne, meg sztem igy sem, mert a pharmatex baby kifejezés ered valahonnan... Van egy ismerősöm is, akinek lett melette egy edes pici lanya:)
2017. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pharmatex termékek nagyon nem megbízhatóak. Megszakítással működhet, igen, de én nem tudnék nyugodtan aludni.
2017. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A megszakítás annak működik akinél erős az akarat. Én védekeztem lánnyal megszakítással 5 éven keresztül,és semmi baj nem volt. 1,2 alkalomra lehet mondani hogy véletlen,de 5 évre már aligha. A tabletták sem érnek 1 kalap ...art se. lehet tőle minden bajod,mellékhatás,de szerintem felesleges. Ha csak lehet nem használok semmit.Fingom sincs milyen érzés gumiban,mert 1x ha volt rajtam kipróbálásként,de gyógyszer vagy is tabletta ellenes is vagyok,mert az mind méreg. Mindenki használjon amit akar nekem bevált a megszakításos módszer.
2017. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!