Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Parommal megszakitassal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal megszakitassal vedekeztunk peteereskor . Ra egy hettel keves barnas folyasom volt. Azutan ego viszketo erzest ereztem es folyasom is volt. Szeretkezes is fajt. Aztan tegnapra kellett volna megjonnoe, meg is jott egy orara azota semmi ez mi?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem védekeztetek és a vérzésed is amolyan semmilyen. Én a helyedben csinálnék egy tesztet!

Illetve ha terhes nem is vagy, de hogy van egy hüvelyi fertőzésed, amit nem ártana kezelni, az tuti. Szóval fordulj orvoshoz! A nemi élet pedig hanyagolandó. Jelenleg is és a kezelés alatt is.

2017. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma,negativ,xepil 25os
2017. szept. 4. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva azért ismételnék a helyedben. Mármint a tesztet.

Illetve orvoshoz mindenképpen menj el a fertőzéseddel és a párod részére is kérj kezelést!

2017. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod,terhessegre mennyi eselyt latsz?
2017. szept. 4. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyen elég annyi, hogy megvan rá az esély. Ha abból indulok ki, hogy együttlétet követően gyakorlatilag a beágyazódásnak megfelelő időben pecsételő vérzésed volt, ami jellemző a beágyazódásra, plusz nincs rendes vérzésed, csak amolyan semmilyen, ami szintén ilyen terhesség alatti menzeszt nézve, úgy elég nagy rá az esély. De nyilván pecsételő vérzésed lehetett a fertőzéstől-gyulladástól, illetve az befolyással lehet a menstruációdra is.

Szóval megvan az esély a terhességre, legyen elég ennyi.

2017. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!