Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így vehetek be antibiotikumot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így vehetek be antibiotikumot a gyógyszermentes napokon? Hétvégén nem tudok a nőgyógyászommal beszélni.

Figyelt kérdés

Szerdán kellett bevennem a 21.szem fogamzásgátlót, aznap voltam együtt a barátommal. Ugye csütörtöktől nem kell szednem 7.napig a fogamzásgátlót. Viszont nagyon fáj a torkom. Van itthon antibiotikum, el akarom kezdeni szedni mert hétfőn muszáj mennem dolgozni és ilyen állapotban nem fogok tudni figyelni. Viszont így védett vagyok ha antibiotikumot kezdek szedni? Meddig használjunk majd kiegészítő védekezést? Hiszen gyógyszermentes hetem van. :(

Kérem segítsen aki tud!



2017. szept. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szeded azon a héten,hiába placebo hét ,én használnék kiegészítő védekezést,meg még utána minimum 1 hétig.Ártani nem ártasz vele,mármint a gumival.
2017. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy random, mert epp talaltal otthon, ugy ne szedj antibiotikumot. Az nem cukorka. Rengeteg cucc van, amit szedhetsz. Egy sima torokfajasra nem kell antibiotikum. De ha megis mergezni akarod magad, akkor termeszetesen kell vedekezni pluszban. En az elso gyogyszeres het vegeig mindenkepp vedekeznek.
2017. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem csak találtam. Elraktam magamnak korábban mert ha nagyon beteg vagyok akkor csak ez hat. És nagyon fáj a mandulámnál.

Köszi a válaszokat!

2017. szept. 23. 21:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet ebből hétfőn orvos lesz mert annyira rosszul vagyok hogy aludni sem tudok egész éjszaka..:/
2017. szept. 24. 05:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2017. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!