Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló kihagyott szem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló kihagyott szem?

Figyelt kérdés
Jasminelle fogamzásgátlót szedek. Csütörtökön hagyom abba, pénteken elkezdtem rendesen időben a szedést. Hétvégén(szombat)voltam együtt a párommal aztán a következő csütörtökön. Azonban a szerdai tablettát(6.nap)kihagytam és 24óra múlva vettem be. Ugye azt hittem hogy a csütörtöki, így péntek reggel vettem be(12 órán belül)a csütörtökit. Azaz 1 db tablettát hagytam ki a 6.napon. Ez nagy gond? 2 éve szedem, nem tudom ez számít-e. Mit tehetek szerintetek?

2017. okt. 20. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Tök mindegy hogy 2 éve vagy 10 éve szeded.

Ha nem akarsz Gyereket védekezz pluszba

A Mai fogamzásgátló tabletták nem olyanok mint 30-40 éve.

A maiak gyorsan ki ürülnek a szervezetedből ezért lehet 1 szem kihagyás mellett is Teherbeesni.

Szedd végig a levelet ugyanúgy tartsd meg az 1 hét szünetet.. de védekezz pluszba 2-3 hétig

Legközelebb állíts figyelmeztetőt a telódra a megkezdett levél mindig legyen nálad. Legyen nálad mindig egy fél literes folyadék így nem lehet kifogás hogy jajj otthon hagytam vagy jajj nem volt nálam folyadék amivel be vegyem.

Saját érdekedben figyelj erre oda ha már a Pasi képtelen Óvszert húzni és Neked kell Hormon gyógyszerrel tömni magad hogy Ne ess Teherbe.

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

23 N

2017. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!