Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátló befolyásol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fogamzásgátló befolyásolhatja az orgazmust?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok 18 napja kezdtem el szedni (életemben először) a Rezia nevű fogamzásgátlót. Azóta sajnos nem volt orgazmusom....A szexuális vágyammal szerintem nincs baj, nedvesedem, élvezem a szexet de a végén mégsem tudok elmenni.... Azóta áll fenn ez a helyzet mióta elkezdtem szedni a gyógyszert.... Viszont stresszes is vagyok. Főleg így hogy már kb. ötödjére nem jön össze...Nem tudom inkább a stressz miatt lehet ez, vagy a gyógyszer mellékhatása ?! Elvagyok nagyon keseredve. (A betegtájékoztató szerint 10.000 (!!) nőből 1-nél fordulhat elő az orgazmus hiány mint mellékhatás...) Valakinek hasonló tapasztalata ?

2017. okt. 20. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs hozzá sok köze, inkább stresszelsz.

Én már 2 éve szedem a Reziát és nincs vele problémám

De hát mindenki más, nem kizárt hogy te vagy a 10.000 nőből azaz 1.

20N

2017. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én is Reziát szedek, évek óta, soha nem volt ilyen problémám, vagyis volt, de mindig megvolt az oka, nem a tablettán múlt.

Az első alkalommal akármi lehetett, ami miatt nem tudtál elmenni (pl. a stressz, vagy csak nem tudtál ráhangolódni), utána pedig minden alkalommal erre paráztál rá.

2017. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont így volt :/ első alkalommal volt konkrét dolog ami miatt nem tudtam elmenni.... én is erre gondolok hogy mivel másodjára se mentem el, így mostanra már teljesen rástresszeltem erre :( Csak megijesztett hogy pont most a hónapban kezdtem el szedni a gyógyszert is...
2017. okt. 20. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Így viszont egyértelmű, hogy benned van a gátlás a kudarc miatt, és nem a tabletta mellékhatásáról van szó. A pároddal tudtok erről beszélgetni? A nyílt kommunikáció és a támogató légkör sokat segíthet, hogy ez megoldódjon. Ne stresszelj rá, nem teljesíteni kell, hanem átadni magad az élménynek! :) Menni fog.
2017. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!