Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért izgulok ennyire ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok ennyire ezen?

Figyelt kérdés
Elég gyorsan el szoktam menni de utána mindig nyomunk még pár menetet barátnőmmel. Óvszerrel védekezünk és ennek a cseréje mindig macerás... Sajnos olyan helyeken csináljunk ahol nincs lehetőség pl farkat mosni ezért csak mindig zsepivel alaposan megtörlöm a kezem és a péniszem de biztos hogy egy-két sperma marad valahol. Utána felveszem a másik gumit és mivel megfogom meg stb ezért arra is kerülhet spermium. Így mennyire biztpnságos? Mindig nagyon nagyon parázok ezen alkalom után. Sajnos fogamzás gátlásra nincs lehetőségünk.

2017. okt. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
gyermekeim...
2017. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez már volt ,tegnap..

Nem kaptál rá elég választ?

Miért kell többször megkérdezni,tök ugyanazt?Azt még megérteném,ha nem jött volna rá normális komment,de nem erről van szó.

Ha ennyire parázol.akkor hagyd a fenébe a szexet,nem való az mindenkinek.Cspdálom,hogy el tudsz egyáltalán élvezni,ekkora feszkó mellett..

2017. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először kérdeztem... Kb egy hónapja fent sem voltam az oldalon... Belinkelnéd légyszi azt a kérdést ami hasonlít erre?
2017. okt. 20. 20:00
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert foggalmam sincs arról, hogy milyen könnyen lesz valaki terhes... Hallottam olyat, hogy fogamzasgatló es óvszer mellett terhes lett és ismerek olyat aki megszakítással védekezik több éve és nem lett terhes... A kérdésem lényege annyi lenne, hogy ha valaki tud jó tanácsot adni arra, hogy hogy legyünk óvatosabbak vagy szimplán elmondani, hogy ezzel így minden rendben és szinte elhanyagolható az esély a terhességre és feleslegesen izgulok ezen akkor azt elmondja és megnyugtasson. Elméletben erre való ez az oldal.

(Bocsi hogy ebbe a kategoriába tettem a kérdést, semmi köze a fogamzásgátláshoz)

2017. okt. 20. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne haragudj,de tényleg totál ugyanazt kérdezted.

Azért ennyire nem könnyű teherbe esni,ne aggódj,ha gondosan megtörlöd magad,akkor nem lehet baj.

Amúgy hogy-hogy nincs kézmosásra lehetőség?Mindig autóban szexeltek? :)

2017. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz terhes a barátnőd. Eleve levegőn nagyon gyorsan pusztulnak a spermák, nem nekik való környezet.
2017. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokaaat!

Igen, álltalában kocsiban vagy erdőben tudunk együtt lenni... Nagyon ritka sajnos, hogy szobába tudunk

2017. okt. 21. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nincs lehetőségetek egy meghitt szobás együttlétre :/ Javasolnám egyébként a nedves törlőkendőt..hátha többet le tudsz vele törölni, mint száraz zsepivel, talán a tisztaság érzetetek is más lesz.
2017. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
flakon víz? Ne máár...ha ilyen amatőrök vagytok, akkor ne sexeljetek...jesszus..
2017. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!