Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kezdtem el fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtem el fogamzásgátlót szedni és antibiotikumot is. Meddig várjunk az óvszer nélküli szexig?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és ma kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettámat (Rezia), illetve mint kiderült, felfáztam, így antibiotikumot kell szednem egy hétig (Levoxa). Sajnos a nőgyógyászomat elfelejtettem megkérdezni, hogy meddig kell még másképpen is védekezni. Várjuk meg a következő menstruációt vagy meddig várjunk még vele?

Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szeded az antibiotikumot addig gumi és utána is egy hétig szerintem:)
2017. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap a biztos
2017. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedés ideje alatt plusz még egy hétig kell gumi, viszont én biztosra mennék, és ennél a levélnél végig használnék óvszert.
2017. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hetet szoktak írni de a legtöbb doki azt tanácsolja a következő levélig inkább használjatok gumit.
2017. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!