Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van az, hogy véres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy véres a fehér folyásom az első óvszermentes szex után?

Figyelt kérdés
Most kezdtem másfél hete a fogamzásgátlót szedni, és ma először voltam együtt azóta a barátommal. Már azután rögtön valami világosbarnás dolog jött ki belőlem, valamint fájt és égett utána. Most fürdésnél pedig észrevettem, hogy a fehér folyásom véres. Ez mitől lehet? Vagy normális? Ugye nincs semmi baj. Orvosomhoz nemtudok elmenni, mert holnap korán reggel el kell utaznom két hétre, máshoz pedig nem szeretnék menni. Normális válaszokat szeretnék kapni, amiket előre is köszönök
2010. máj. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha másfél hete kezdted el szedni, akkor ez természetes, hogy picit vérzel, ez az első 3 levél alatt normális is. Az is lehet, hogy szex alatt picit megsérült a hüvelyed nyálkahártyája, ezért volt véres a folyásod. De ha többször előfordul ezek után, akkor menj dokihoz.
2010. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy menzesz van... vagy kidörzsölte a párod... nem tudom, na!
2010. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Azt nemhiszem, hogy megjött, mivel múlthéten csütörtökön, 20-án délután jött meg és azóta szedem. Elmúlni pedig kedden este múlt el, most pedig vasárnap van, szóval azt kétlem.


De akkor az első válasz alapján akkor ez normális? Nem történt semmi baj? És az égető érzés és fájdalom is normális volt?

2010. máj. 30. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az normális, hogy pecsételő vérzésed van tőle, ez még lesz is egy darabig.Így szokik hozzá a szervezeted a bevitt hormonokhoz.

Az az égető érzés, ha nem társul viszketéssel és folyással, akkor nem kell törődni vele(lehet csak kiszáradt a hüvelyed egy kicsit), de ha ismétlődik, vagy felerősödik, akkor menj el dokihoz és kérj kenetvizsgálatot. A fájdalom is egy banális ok. Figyelgesd magad, a pecsételéssel ne törődj, de ha valami szokatlant észlelsz, akkor doki. :)

2010. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!