Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha barátnőm rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm rendszeresen szedi a fogamzásgátlót és óvszer nélkül szexelünk, és belé élvezek el, lehet terhes?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

0.1% van rá hogy az lenne.

Figyeljen más gyógyszerekre, hasmenésre, hányásra, járjon el mindig a betegtájékoztató alapján, és akkor nem lesz gond

2017. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát lehet, de elhanyagolható esélyben,tehát szinte már nem lehet, ha minden rendben megy, rendesen előírás szerint szedi.
2017. nov. 12. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye. Nem jött meg neki?
2017. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi 3 éve dugunk úgy, mindig benne megyek el, még nem lett terhes, de szedje be rendesen, ne késsen vele max 3 órát.
2017. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha mindent úgy csinál ahogy a betegtájékoztatóban van akkor szinte 0 az esély!

Mi 7,5 évig csináltuk így, soha nem volt gond belőle.

2017. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd rendszeresen, pontosan szedi, akkor 1% alatt, ha nem 5% fölött van a terhesség esélye.

Ha nem használtok óvszert ezt vegyétek figyelembe!

2017. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 20 év alatt nem lettem terhes tabletta szedés mellett. Pedig nem is szedtem egy időpontban.
2017. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet terhes. Nyilván 100%-ot nem írhatnak rá, mert 100% csak az, ha nem szexelsz. De ha szabályok be vannak tartva, kizárt a terhesség. Én is szedek, mindig belém megy el a barátom, és nem esek teherbe. Hányás/hasmenés, más gyógyszerek (antibiotikum főleg), illetve a tabletta bevételének hiánya esetén viszont simán lehet terhes, ezekre figyelni kell, és szükség esetén kiegészítő fogamzásgátlás.

Hozzátenném, a tévhittel ellentétben az, hogy nem órára pontosan veszed be minden nap, semmit se jelent. Én is szoktam 10kor, éjfélkor, amikor épp hazaérek/ráérek. Egy a lényeg: vedd be, és ne úgy, hogy egyik nap reggel, másik nap este, de pár óra nem számít. Ha meg elfelejti 1 nap, de 12 órán belül van és beveszi, abból se szokott semmi baj lenni.

2017. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Popsiba toljad.
2018. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!