Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettem bevenni egy szem tablettát?

Figyelt kérdés

Roxanelle tabit szedek, ès este 8kor kellett volna bevennem, de elfelejtettem, ès reggel fèl 7kor jutott eszembe. 10,5 óra telt el. A betegtájèkoztatón az áll hogy ha 12 órán belül bedttem mèg vèdett vagyok. De ez a 3.sorbol való kihagyás volt, így olyan lehetősèget is felajánl hogy a 7 szünetes napot hagyjam ki, ès egyből kezdjem el a kövi aktív tabik szedèsèt.

Szerintetek melyiket tegyem?



2017. dec. 6. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél Cavintont.
2017. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

mikor akarsz dugni?

Vedd be most - a gyógyszert is! :)

2017. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel már bevetten ami tegnap este elmaradt. A következő együttlèt meg pèntek este lenne..
2017. dec. 6. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha a levél végéig óvszert használnátok?
2017. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban le van írva, hogy mit kell tenni ilyenkor.
2017. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a betegtájèkoztatók kifejtettem a kèrdèsem alatt. De kètfajtakèppen is le van írva, de nem mondja hogy kell e vèdekezni vagy sem
2017. dec. 6. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Tájékoztató:

"Ha a két javaslat valamelyikét követi, a terhességgel szemben védett marad."


Egyébként,ha nem vagy benne biztos,hogy szükséges-e a kiegészítő védekezés,akkor használjatok gumit 2 hétig,ártani nem árt.

2017. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem. Ha szexelsz, feltételezem felnőtt ember vagy, de minimum 15-16 éves, ha felnőtt nem is.

Szövegértelmezés nálatok a suliban nem szokott lenni? Szerintem próbálj meg rágyúrni, mert az érettségin is elő fog jönni.


De segítek:

A tájékoztató azt írja, hogy HA 12 ÓRÁNÁL KEVESEBBET KÉSTÉL, akkor vedd be a kimaradt szemet, amikor eszedbe jut és a hatása nem csökken, tehát védett vagy, nem kell kiegészítő védekezés.


HA 12 ÓRÁNÁL TÖBB TELT EL, akkor attól függően kell cselekedni, hogy mikor hagytad ki. Ezt bontja le hetekre a kis nyilas ábrán. (Még oda is van írva a kis ábrára, hogy "csupán egy rózsaszín tablettát felejtett el bevenni (12 óránál hosszabb ideje)."


Lassan úgy érzem, hogy IQ teszthez kellene kötni a szexet.

2017. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!