Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tabletta a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabletta a harmadik napon is működhet? Mi történik ha nem jön meg utána a menzesz?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tablettára volt szükségem, de be voltam parázva a dokitól, eddig nem igazán jártam nőgyógyásznál sem ilyen, sem más panaszok miatt. A tablettát az utolsó 2 órában vettem be, sem rosszullét nem következett, sem a menstruáció amit olyan sokan írtak. Ez miért lehet? Akkor már nem ért semmit és ígyis teherbe eshetek? 20/n

2018. jan. 18. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön meg azonnal, napok múlva is megjöhet, vagy a következő várható menszesz előtt egy héttel csak. A rosszullét sincs mindenkinél. A helyedben, ha addig nem jön meg, egy hét múlva csinálnék egy tesztet.
2018. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Plusz ha még sose voltál nőgyógyásznál, de már szexelsz, illene évente egy rákszűrést csináltatni.
2018. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem azt mondta egy noguogyasz, hogy az elso 24 oraban hatekony. Szerencsere bem kellett sokszor hasznalni. Mindig par oran belul bevettem, es minden ok volt.
2018. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
minél később veszed be, annál kevésbbé fog hatni, mert ha már megtermékenyült a petesetj (és ennyi óra bőven elegendő volt rá), akkor már nagy eséllyel válogathattok a babanevek között...
2018. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3!

te mivel védekezel? mert azt írod nem kellett sokszor bevenned, normális embereknek egyszer sem, vagy egyszer kell ilyen tabit alkalmaznia.

a normális alatt azt értem, hogy aki normálisan védekezik.

2018. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!