Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lehet az esélye annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az esélye annak hogy BAJ történhet?

Figyelt kérdés

(Leszögezem előre hogy használtunk mindig kotont és nem volt semmi baj egyszer sem). A párommal szeretkezni akartunk, de ő éppen elment fürdeni és én akkor kivertem gyorsba magamnak, hogy majd utánna tovább tudjam csinálni. Amikor végzett én is elmentem fürdeni és ugye utánna szeretkeztünk. Óvszer használata volt csak éppen a vékonyabbik fajtából és a baj az volt hogy amikor már végeztem és lehúztam láttam hogy el van szakadva a gumi (nem egyszerűen csak kilyukadva) és benne mentem el. (Az elején csak azért írtam hogy előtte kivertem mert esetleg fontos tényező lehet hogy akkor a spermiumok alapból "nem érettek" ARRA a célra, vagy nincs köze egymáshoz?) Mindenesetre így is elmentünk esemény utáni tablettáért ahogy csak tudtunk és a történt eset után kb 18 órával később be is vette.

Kíváncsiságból még annyit hogy esemény utáni tabletta bevetele után mennyi idő múlva lehet szeretkezni? (Természetesen CSAK védekezéssel továbbra is és + odafigyeléssel)!!!

A koton kívüljén szex közben úgy láttam hogy "összegyűlt" egy fehér krém szerű valami, az pontosan mi lehet? A koton külső rétegén lévő síkosító anyag? (Akkor még nem mentem el).



2018. jan. 31. 01:24
 1/5 anonim válasza:
Ha bevette az esemeny utanit, akkor jo esetben nem lesz baj, legkesobb kb egy honap mulva meglatjatok.
2018. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

"akkor a spermiumok alapból "nem érettek" ARRA a célra,"


Ilyen nincs. Teljes mértékben érettek "arra a célra", viszont ha a barátnőd vett be esemény utáni tablettát, akkor nem lesz terhes. 72 órán belül lehet bevenni, a 18 óra bőven benne van. Nem vetélést eredményez, hiszen arról még szó sem lehet..

Utána bármikor szeretkezhettek, ha jól érzi magát a lány. Igen nagy hormon löket a szervezetnek, okozhat mellékhatásokat.


Viszont ne ijedjetek meg, mert csúszhat a mensi akár egy hetet is utána.

2018. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat és azt is hogy nem az jöt hogy juuuj hány éves vaaagy neked még nem kéne ha nem tudsz vigyázni stb típusú válaszok.

Megijedtünk mindketten, de interneten utánna olvastam gyorsan és mondtam neki higgadjon le vegyen egy hideg zuhanyt és induljunk a nőgyógyászhoz. Másnapra visszahívtak minket és meg is kaptuk a tablettát.


Esetleg az utolsó bekezdésemre tudtok válaszolni?

2018. jan. 31. 01:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra nincs valasz

De valszeg a csajod nedve volt csak eppen surubb

2018. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó bekezdésre a válaszom: az a barátnőd hüvelyváladéka volt, másnevén izgami váladék. Síkosít.
2018. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!