Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormontartalmú fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormontartalmú fogamzásgátló tabletta mellé szabad pharmatex hormonmentes kúpot használni? (antibiotikumot szedtem és ezt szeretnénk kiegészítő védekezésnek, míg szükséges)

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem befolyásol semmit a kúp (mivel "helyi" védekezés), ha erre gondolsz, bár szerintem nem is ér sokat. Kiegészítő védekezésként inkább a gumit ajánlanám.
2018. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, arra.

Nem szeretném ha a kettőt nem lehetne együtt használni és ahelyett, hogy jót tennék, ártanék magamnak.

2018. márc. 11. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

mi lenne ha a gyakorin fellelhető trollok helyett (tisztelet a kivételnek) inkább egy orvost kérdeznél meg? mondjuk a nőgyógyászod aki felirta a hormontartalmú tablettát?


Ha eddig valami csoda vagy genetikai hiba folyítán ez a lehetőség nem jutott volna eszedbe, íme én eszedbe juttattam.


Orvost kérdezz, ne hozzánemértőket a gyakorin!

2018. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Pharmatex mellé kezdheted nézni a babakocsikat is.
2018. márc. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Használhatod, de sokat tényleg nem ér.

A hormonos tablettának egyedül is működnie kell.

Ha mégsem (mert kihánytad), akkor pedig a Pharmatex kevés.

2018. márc. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 12. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!