Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már másfél hete késik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másfél hete késik a menstruációm. Egy hete voltam laborban (vérvétel, vizelet) fogamzásgátló elkezdése miatt. Az eredmény kimutatta volna, ha terhes vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
eddig próbáltam nyugis lenni, meg az is voltam, mert ha ésszerűen végiggondolom, nem lehet, hogy becsúszott. de akkor mért késik ennyit?
2010. jún. 9. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
hcg az 2-3 hét után kezd termelődni tehát 1,5 hét után nem biztos, sőt...
2010. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szexeltetek gumi nélkül, akkor attól. Kis háttérinfót írhatnál még.
2010. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mindig védekezünk, és még sose csúszott be semmi hiba, mindig ellenőrzi a párom. kb. másfél hete volt utoljára szex, tehát azt még biztos nem mutatná ki, nem is attól tartok.
2010. jún. 9. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kért a dokid terhességi tesztet is a vizeletből, akkor sztem nem nézik. Amúgy meg ha nem volt gond a gumival, ne parázz! Lehet h az idegességtől késik. Vegyél egy tesztet, szerintem már kimutatná ha van vmi. Legalább megnyugtat a nega :)
2010. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
viszont a vizeletemben magas volt a vvs, fvs, laphámsejt és baktériumszám. lehet, hogy akár ez is bekavart?
2010. jún. 10. 08:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Sima vérvételnél nem nézik a terhességet, kérni kell.

Viszont ha veszel egy tesztet, szerintem már kimutatja, de hétfőn tuti.

2010. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

most csináltam egy lily tesztet. csak egy csíkom van. a mai nap eddig 3szor pisiltem, a poharat kimostam, és olyan türelmetlen voltam, hogy nem vártam míg megszárad, így egy-két csepp víz is volt benne. ez mennyiben befolyásolhatja az eredményt? holnap reggel x-epileset csinálok.

megnyugodhatok valamennyire?

2010. jún. 10. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted el a bogyeszt akk sztem tök normális h nem áll be rögtön...1.alkalommal ne várj csodát! Énis voltam így még bogyó előtt de cs a para váltotta ki pedig mi is tudtuk h nem történhetett semmi :) szal cs nyugi
2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még nem kezdtem el szedni. csak most fogom. már ha megjönne... de még mindig nem, pedig egész nap fájt a hasam, miután megnyugtatott a teszt...
2010. jún. 10. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
hülyeség a hcg 6 nap után vérvétellel kimutatható...csak a teszttel kell várni 2 hetet, mert az csak nagy mennyiségből tudja kimutatni, ami 2 hét alatt termelődik...
2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!