Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Most múlt el a menstruációm a napokban, a következő levélből az első szemet a szerdán kellett volna bevennem. De véletlenül egy nappal elöbb kedden vettem be, szerdán a következőt. Csütörtökön vettem észre hogy csúszás van ezért a csütörtökit kihagytam. Így pénteken vettem be a következőt hogy úgyanúgy jöjjön majd meg ha elfogy a gyógyszer és ne legyen csúszás a napokkal.


De pénteken lefeküdtünk a barátommal többször és el is élvezett bennem. És mivel szedem a gyógyszert eszembe sem jutott elötte hogy gond lehet, csak éjszaka gondoltam át hogy kavarodás van a fogamzásgátlóval. Volt már valaki ilyen helyzetben? Lehetek terhes...?


Még az esemény utáni jöhet szóba gondolom, de olyat olvastam róla hogy ha valaki fogamzásgátlót szed akkor esemény utánit nem ajánlott mert meddőség is kialakúlhat.



2018. márc. 17. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad kihagyni egy napot, de elég kicsi az esély a terhességre. Én azért egy fél hónapig pluszba gumit javaslok.
2018. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van esély a terhességre. Nem lett volna szabad kihagynod azt a szemet. Az kisebb baj, ha előbb kezded el szedni, mintha kihagysz szemet.

Imádkozz, hogy ne legyél terhes és mostantól alkalmazz kiegészítő védekezést legalább 1 hétig. Azon bizonyos péntekhez képest 2 héttel pedig csinálj tesztet.

2018. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdheted előbb az új levelet, ez mindig benne van a tájékoztatóban, csak el kéne olvasni. Viszont ha már szeded, nem szabad kihagyni. Az első héten a legveszélyesebb, ha kimarad. Sajnos van esély a terhességre. Érdemes lenne megkérdezni a dokidat az esemény utániról, mert nem minden esetben tilos. A következő 2 hétben pedig mindenképp használjatok gumit!
2018. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!