Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos, ami biztos, vegyem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, ami biztos, vegyem be az esemény utánit?

Figyelt kérdés
Barátom másodszorra nem húzott óvszert,nem élvezett belém és nem látok nagy esélyt arra,hogy terhes lennék,de azért aggódom picit..nagyon felborít mindent a gyógyszer?ti bevennétek a helyemben?köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2018. márc. 19. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Én nem venném be,ahogy írod kicsi az esélye,és nem hiszem,hogy terhes lennél a 2-ik alkalomtól,szerintem felesleges.
2018. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
az én barátom sose huz mégse veszek be esemény utánit
2018. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%

Kisebb a valószínűsége, de az előváladék is teherbe ejthet.


Azaz igazság, hogy igen mivel nagy dózisba viszed be a hormont, de ez vissza fog állni. Inkább vedd be, minthogy gyerek legyen. Az abortusz után meg lehet nem lehet gyereked.

2018. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.Csak attól tartok,hogy még nagyobb baj lesz,ha nem veszem be.:/

a beágyazódást valahogy észre lehet venni?vannak tünetek?

2018. márc. 19. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Régebben bevettem volna, mostmár nem. Viszont nálam a gyerek nem lenne olyan nagy probléma... Sokszor mi is csak megszakítással védekezünk.


DE! A második gondolom azt jelenti, hogy két menet volt. Ha az első után nem pisilt, akkor van esély hogy maradt a húgycsőben spermium...

Amúgy a tabletta sokaknál semmilyen mellékhatást nem vált ki, egyszer szerintem kibírható (egyszer én is vettem be, akkor kivételkor lecsúszott a gumi. Akkori barátom kihalászta, és mivel a végében volt a cucc én nem akartam bevenni, ő ragaszkodott hozzá... Azóta rosszak hormonjaim, de nem hiszem hogy ettől, túl rég volt ahhoz. Meg akkor semmi mellékhatást nem éreztem.)

2018. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen normálisan válaszoltok!Valószínű a stressztől érzem kicsit furábban magam.Félek várni,mert csak két hét múlva kellene,hogy megjöjjön,addig meg nem szeretnék aggódni,még ha feleslegesen is..
2018. márc. 19. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Az előváladék akkor tartalmazhat spermiumot, ha a két elélvezés között a férfiú nem ment pisilni (a "tudomány" jelenlegi állása szerint). Mivel azt írod, nálatok ez a második menet volt, ezért valószínűleg nem ment közben wc-re. Az is fontos, hogy a ciklusodnak hányadik napján jártál. Szóval nehéz megmondani, hogy kell-e vagy sem. Valószínűleg nem lenne baj, de tudod, mi van ha te vagy a 100-ből az az 1. Én egyszer vettem be esemény utánit, semmi sem történt utána, azon kívül, hogy 3-4 hónapig napra pontosan jött meg mindig.
2018. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen ha a tejre pörköltet ettél is.
2018. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vedd be, és legközelebb csináljátok felelősségteljesebben.
2018. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy legközelebb jobban figyelek..tegnap bevettem az első szemet,mégiscsak megnyugtatott és még mellékhatást sem tapasztaltam.12 óra elteltével ugye muszáj bevenni a másodikat is?Még egyszer köszönöm a segítséget!
2018. márc. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!