Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előbb jött meg. Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Februar 26-an jott meg az elozo menzeszem,teljesen atlagos volt. Marcius 11-en lefekudtem a parommal, am a gumi a vege fele elszakadt, igy szerintem nem volt 99%os a vedelem. 17-en (9 nappal az atlagos menzeszem elott) megjott nekem, de kevesebb. Azota megvan rendesen. Teszteltem elotte, negativ lett. Lehetek terhes? Folyton ehes vagyok mostanaban, de semmi mas tunet nincs. Mikor erdemes ujra tesztelnem? 20/L

2018. márc. 20. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. A beagyazodas pl olyan h faj a hasad volt.ilyen?? Ha nem akkor nem hiszem h az lennel egyebkent tesztet reggel az elso vizeletnel erdemesebb
2018. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy terhes.

A terhesség kizárt, ha menstruálsz.

A tudománytörténet ismer ellenkező esetet, de olyan ritka, hogy ezzel nem kell számolni.

A teszt is negatív volt. Mit akarsz még?!

Ha éhes vagy, egyél egy almát...

2018. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél több tesztet is.
2018. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utánaszámolva nem kizárt, hogy ez a vérzés valójában egy korai vetélés.

Legközelebb használjatik gumit.

2018. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy korai veteles,ha kesik a menzid elofordulhat,ha van 1 pozitiv es halvanyodo teszted azt kemiai terhessegnek hivjak. Kb. 1-2 het keses. Ha mar lathato az embrio 6.-7. Hetben beszelhetunk vetelesrol.
2018. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Momóka, hol olvashatok arról, hogy vetélés nem lehet a 6.-7. hét előtt? A kémiai terhesség sem végződhet a következő menzesz ideje előtt? Mi történik a zigótával, ha már az első néhány osztódás után, hólyagcsíra állapotban kiderül, hogy letális mutáció van jelen? A kérdező adatai szerint a vérzés éppen a beágyazódás várható időpontja körül lépett föl.

Köszönöm!

2018. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 momoka 2002 ***** válasza:

Kedves elozo: Nem vagyok orvos,nem tudom mi az a letalis mutacio,de abban biztos vagyok,hogy terhesseg csak akkor van ha kimutathato. Es az csak a hcg szintbol ill. A 6.het utan ultrahangbol megallapithato a beagyazodas UTAN.

A te esetedben kerdezo,ha a teszted negativ(amit egyebkent 2 naponta erdemes ismetelni) es verzel barmi is volt (ha volt egyaltalan) mar mincs. Ha biztos akarsz lenni kerj verbol hcg szintet. Szerintem csak korabban volt peteeresed.

2018. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!