Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex extra thin óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex extra thin óvszer mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Nézegettem óvszereket a durex oldalán, és van egy csomó fajta.

4 kategóriába sorolják, az egyikben extra vékonyak vannak, a másikban a normál vastagságúak, aztán ízesített meg bordázott.

A vékonyabb fajták esetében mennyire gyakori, hogy esetleg kiszakad, mennyire kell tartani tőle?

Fontos az, hogy csúcsos kialakítású legyen a vége? Némelyiknél külön kiemelik, hogy ilyen.


2018. márc. 21. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt gond vele.
2018. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira megbízható, mint az összes többi: rendesen használva véd a terhességtől. A csúcsos kialakításról nem hallottam. Mármint tudom, hogy mindegyiknek van spermazsákja, de hogy ezt most csúcsos vagy nem, az szerintem mindegy.
2018. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én sem értettem miért írják le külön, hogy csúcsos a vége, hisz mindegyiknek olyan.

2018. márc. 21. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Én mint nő szinte nem is érzékeltem, a párom mondjuk annyira nem szerette, de még mindig ez volt a legjobb, azt mondta.
2018. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. márc. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!