Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Yadine fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Yadine fogamzásgátló szedése mellett tapasztalt valaki terhességre utaló mellékhatásokat?

Figyelt kérdés

Még soha nem szedtem eddig fogamzásgátló tablettát, a nőgyógyászom csak annyit mondott hogy az áttöréses vérzés normális az első hónapokban. Március 5-én hajnalban megjött a menzeszem, még aznap este fél 10-kor bevettem az első szemet, és azóta is minden nap pontosan ugyanakkor szedem. A 4. tabletta bevétele után voltam együtt védekezés nélkül a párommal, de elvileg már az első szemtől véd. Pár napja azonban a pecsételődött vérzés mellett terhességre utaló tüneteket tapasztalok: mellfeszülés, derékfájás, émelygés/hányinger, fáradékonyság, megemelkedett hőmérséklet.


Én is utálom az ilyen kérdéseket, de járt már valaki így? A fogamzásgátló csinálná ezt a szervezetemmel, vagy kezdjek gyanakodni terhességre?


Köszi a válaszokat!



#tünet #Yadine #fogamzásgátló terhesség
2018. márc. 21. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem gondoltál arra hogy a használati utasítás, "mellékhatások" részét elolvasd?


Javasolt olvasmány...

2018. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam az egész tájékoztatót mielőtt elkezdtem szedni. Azért ijedtem meg, mert most minden egyszerre kezdett el jelentkezni és tapasztalatokra voltam kíváncsi, de köszönöm a választ!
2018. márc. 21. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész biztos,hogy a mesterséges hormonok mellékhatásait érzed csak,de csinálhatsz egy tesztet is akár.
2018. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok játszadoznak veled. Ez normális az első hónapokban. Ne aggódj. Ha mindent rendeltetésszerűen csinálsz, nem leszel terhes. Én több, mint 3 éve szedem. Nem volt vele bajom.
2018. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!