Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 3 tablettát nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 tablettát nem tudok bevenni, utánna hogy szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos elszámoltam magam mert húsvétkor nincs nyitva semmi...vasárnap kéne bevenni az első szemet, de gyogyszertár csak kedden lesz, gyogyszert meg szerdán.

Ilyenkor mit tegyek?



2018. ápr. 1. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezded szedni kedden, és 2 hétig még gumizol mellette. Vagy: Ügyeletes gyogyszertár
2018. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétkor is van nyitva. Keress egy ügyeletes gyógyszertárt. Némi plusz pénzért fognak kiadni.
2018. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a receptem pesten van...anélkül meg nem adnak gyogyszert
2018. ápr. 1. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb lesz így a szünet, de amikor a tablettát be tudod szerezni, az első szemtől kezdd el a levelet, ugyanúgy, mintha nem maradt volna ki 3 nap. A védelem nem lesz megbízható emiatt, ahogyan írták már felettem, védekezzetek más módon is a következő két hétben, vagy akár egy hónapban is. De az a lényeg, hogy ne kavarj a tablettákkal, mindenképp szedd végig az egész levelet, ne hagyj ki belőle egy szemet sem.
2018. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha később kezded el, pláne 3 nappal, akkor sem a szünetben nem voltál védve, sem a levél elején nem lesz meg a megfelelő védelem. Ha szexeltetek az elmúlt pár napban, akkor valahogy keríts gyógyszert, különben bajba kerülhetsz.
2018. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!