Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Helyreáll magától a menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyreáll magától a menstruációm vagy keressek egy másik orvost?

Figyelt kérdés

hosszú lesz...

szülés után azaliát szedtem, szoptattam, nem menstruáltam. április 4-én jött meg az első mensim, már nem szoptattam, még azaliát szedtem. nem múkt el két hétig a vérzés. 20-án voltam orvosnál. azt mondta lehet a gyógyszertúl van, mivel márúgysem szoptatok írt fel újat. lindynette 20. tudom hogy a fog.gát.-t a menstruáció első napján kell bevenni, de az orvos (főorvos a nőgyógyászaton, gondoltam csak érti a szakmáját) azt mondta ne szedjek semmit egy hétig aztán kezdjem el az új tablettát. vagy ha hamarabb elmúlik a vérzésem (ami ugyebár már túl régóta tartott) akkor elkezdhetem szedni hamarabb. el is kezdtem 24-én. tegnap (4.4) kezdtem pecsételni. ez még nem aggasztott mert több fórumon olvastam hogy az első hónapban ez normális, de ma már erősebben vérzek. a menstruációm jött meg? hülyeséget mondott az orvos és meg kellett volna várnom a mensit a tabletta szedés kezdetével? szedjem tovább aztán majd lesz valami? volt valaki hasonló helyzetben? köszönöm ha végigolvastad, méginkább ha tanácsot is adsz



2018. máj. 5. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó kategóriát választottál. A nők egészsége, jobb lett volna.
2018. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem fogamzásgátló tablettákkal kapcsolatok kérdés a fogamzásgátlás kategóriába tartozik
2018. máj. 5. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem,hogy a doki miért nem erősködött,hogy várd meg az első TERMÉSZETES menstruációdat.Nem csodálom,hogy összevissza vérzel,teljesen összezavarta a sok tabletta a ciklusodat.

Az Azalia szedése alatt sem menstruációd volt,hanem mű ciklusod,megvonásos vérzésed.

Én hagyagolnám a gyógyszert a helyedben és megvárnám,amíg megjön a normális menstruációd,és úgy elkezdeni a tablettát.Addig max.gumiztok,nem a világvége.

2018. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!