Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt így jól csináltam? Mik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így jól csináltam? Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Tegnap bevettem a fogamzásgátlóm de kihánytam. Ma reggel bevettem a masikat de ezt is kihanytam. Most vetettem be az utolsot (16 oraval az utan ahogy kellett volna) es mar tobb levelem sincs. Tudom nem teljesen igy kellett volna de 2 napja egyutt voltam baratommal. Eselyeim? Jol csinaltam?

2018. máj. 20. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Symicia
2018. máj. 20. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszed fel megint ugyanazt a kérdést? Rosszak az esélyeid. 2 hétig használjatok gumit, utána pedig csinálj egy tesztet.
2018. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oke, egyes szam elso szemelyben irtam mert igy jobb de a baratja vagyok... A jovoben fogunk kiegeszito vedekezest hasznalni de ha ez az utolso hetben vagyis a 3. Het kozepen tortent akkor csak nem nagy az esely a terhessegre... Azt szeretnem h valaki megnyugtasson azert tettem ki en is egy kerdest...
2018. máj. 20. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy az esély. De vigasztalni fog, ha a 2%-ba beleesik? Ugye nem... :/
2018. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok, az esély minimális. Kb ezerből egy...

Ha pont te leszel az az egy, megnyugtat, hogy pedig csak 0,1% esély volt rá?

2018. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem de most megnyugtat h nincs ra nagy esely... Zsenik
2018. máj. 20. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog ettol teherbe esni
2018. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg az óta. Szerintetek baj van?
2018. máj. 24. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!