Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal az utóbbi hètben aktív szexuális èletet èlünk. A menstruáciom majdnem 2 hete kèsik, de èn meg csak 1 hete ( vagy lehet annyi sincs) ideje veszitettem el a szüzessègem. Nem èlvezett belül egyszer sem. Volt már olyan, hogy nem jött meg hónap végére hanem kövi hónap elejére. De azért nagyon aggódom.
2018. máj. 28. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen terhes lehetsz. Az előváladék is tartalmazhat spermiumot. Talán be kellene menni egy patikába és venni egy terhességi tesztet. Ha az azt mutatja, hogy terhes vagy, akkor irány egy nőgyógyász, az talán még gyógyszeresen meg tudja szakítani a terhességet. Legközelebb használjatok gumit legalább, vagy nézzetek egyéb fogamzásgátlási módszer után.
2018. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó ég most nagyon bestresszezltem! Tesztet nem annyira van lehetőségem venni mert egy faluban èlek ès itt mindenki megtud mindent..anyukamnak nem szolhatok erről mert iszonyatosan kikapnak ès a barátom is eltiltaná tőlem. Nem tudom mit tehetnèk..
2018. máj. 28. 08:26
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Talán előtte kellett volna gondolkodni és védekezni akkor most biztos lennél benne hogy nem vagy terhes.
2018. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szerelemguru ***** válasza:
24%
Ez egy tévhit,hogy az előváladék tartalmaz ilyeneket, az óvszergyártók nagyon jól járnak vele... Viszont, ha pl egymás után többször csináltátok óvszer nélkül, akkor vn rá esély, hogy a maradványok bekerültek és attól teherbe tudsz esni. Szerintem is vegyél egy tesztet és ha kiderül, hogy nem vagy az, akkor nem kell izgulni, de ha pozitív akkor el kell beszélgetnetek...
2018. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elvègzek egy "házi" Tesztet, ami elvileg kimutatja..
2018. máj. 28. 08:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Elvègzek egy "házi" Tesztet, ami elvileg kimutatja..."

A házi tesz mind baromság. Ne legyél már hülye.


"Volt már olyan, hogy nem jött meg hónap végére hanem kövi hónap elejére."

Ez a mondat tökéletesén azt sugallja, hogy azt se tudod, hogy kell kiszámolni a ciklusodat. Jézusom. Egyáltalán hany éves vagy?! Ha védekezés nélkül dugni nagylány vagy, legyél ahhoz is, hogy veszel egy tesztet.

2018. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több ideje késik, mint az első együttlétetek, ezért nem tartom valószínűnek, hogy amiatt késne. Viszont ha még nem állt be a ciklusod, az ilyen esetben problémás, mert nem tudod, mikor ovulálsz, mikor vagy termékeny. Az is lehet, hogy sikeresen akkor voltatok együtt, amikor termékeny időszakban voltál.

Most még felesleges tesztelni, mivel ha történt is valami, még csak beágyazódás lenne, nem termelődik még HCG a szervezetedben, amit a teszt kimutat. Leghamarabb egy hét múlva lenne érdemes tesztelni, és kétnaponta megismételni, amíg meg nem jön a menstruációd. A héten meg fogod magad, bemész a legközelebbi városba, ott úgyse ismer téged senki, és veszel egy tesztet.

Amúgy ha terhes lennél, kisebb bajod is nagyobb lenne annál, hogy eltiltanak a barátodtól szerintem... Úgyhogy jobban járnál, ha szólnál a szüleidnek.

2018. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így jött össze a nagyobbik lányom. Mi természetesen megtartottuk, és nem bántuk meg:)


47/F

2018. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem végezz el egy házi tesztet és írj mi lett nekem pozitív :)
2018. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem mutatta ki a terhesseget a házi teszt. Egyébként kiszamoltam mikor kellene megjönnie. 23(mult hónap első napja) + (v

Ciklus ideje) 7= 30..ekkor kellene megjönnie ugye? Mit gondoltok?

2018. máj. 28. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!