Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott a koton, magamban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott a koton, magamban találtam meg, de a fiu nem élvezett el, ugye feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam esemény utáni tablettát szerezni, de "nem ebbe a körzetbe tartozol, hétvégén nem lehet meg a hétfőn vegyél 5 naposat" válaszokat kaptam...

2018. jún. 17. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Kicsi volt a cerka? Kisebb gumit kell venni legközelebb
2018. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem felesleges aggódnod
2018. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nincs 5 napos es nem kuldenek el
2018. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

te amugy hülyének nézel? szerinted miért hazudnék ilyet, ha nem ezt mondták volna.

[link]

2018. jún. 17. 11:50
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
A koton nem szokott csak úgy "lecsúszni", legfeljebb az orgazmus utáni lankadást követően... Mitől olyan biztos, hogy a fiú nem élvezett el? Ő mondta? Szerintem 5 napos tablettát ne vegyél, mert nem tartom valószínűnek, hogy olyan létezik és azért zavartak el, mert nagy valószínűséggel kis- vagy fiatalkorú vagy és jelenteniük kellett volna a rendőrségnek az esetet... inkább terhességi tesztet vegyél és járj nőgyógyászhoz, aki ír fel neked fogamzásgátló tablettát...
2018. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok kiskoru, és minek irassak fogamzásgátlo tablettát??????
2018. jún. 17. 11:52
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Olvasd el az 5 napos esemény utánit újra... Magyarországon "vényköteles", azaz a nőgyógyász írja fel receptre... mindenképpen el kell menned nőgyógyászhoz, ha már ott jársz, célszerű felíratni a rendes fogamzásgátló tablettát IS, ugyanis nyilván nem ez lesz az utolsó alkalom, hogy együtt voltál a fiúval, a gumi pedig nem nyújt 100%-os védekezést, főleg nem úgy, hogy a fiú megbízhatatlan... ugyanis, ha magadban találtad a lecsúszott óvszert nagy valószínűséggel beléd is élvezett, mindegy milyen mennyiségben... és b...szott szólni, hogy lecsúszott, ugyanis azt egy pasi a lecsúszás pillanatában észleli...
2018. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm járt így. Azonnal bementek a pasival a legközelebbi ügyeletre. Ő sem tartozott oda, nem küldték el, kapott receptet.


De ha erre máskor is van esély (nincs más védekezés csak az óvszer) Írass fel egy eseményutáni gyógyszert és legyen Nálad.

2018. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Azért kell tabletta, hogy ezeket az okosságokat, amiket ideírsz,ne örökölje senki
2018. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Buta egy nő lehetsz...
2018. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!