Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott a koton, magamban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott a koton, magamban találtam meg, de a fiu nem élvezett el, ugye feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam esemény utáni tablettát szerezni, de "nem ebbe a körzetbe tartozol, hétvégén nem lehet meg a hétfőn vegyél 5 naposat" válaszokat kaptam...

2018. jún. 17. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Terhesség nem valószínű, de valamit simán elkaphattál
2018. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztosan nem ment beléd? Nem ismerem a kapcsolatotokat, te tudod, mennyire megbízható (remélhetőleg), de lecsúszhat akkor is, ha nem volt elég merev, vagy nagyon durván csináltátok, vagy nagy volt rá a gumi, stb.

Ha biztosan nem élvezett el, akkor nem kell aggódnod, és ebben az esetben az esemény utáni is teljesen felesleges.

Azt nem értem, hogy ha az a kérdés, hogy kell-e aggódnia, miért kezd el mindenki fogamzásgátló tablettát ajánlgatni, ha ennek köze nincs a dologhoz. A tabletta nem véd a nemi betegségek ellen és ugyanolyan biztonságos az óvszer is, ráadásul nem töm tele mesterséges hormonokkal.

2018. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

# 12

Azért ajánljuk a fogamzásgátló tablettát, mert


1. Ha a fiú nem élvezett el, akkor pontosan illene tudnia, hogy nincs baj, ergo nem szaladgált volna hétvégén az ügyeletes gyógyszertárba, ahonnan elzavarták

2. Mint már említettem, a gumi nem szokott lecsúszni, durva szexnél is kiszakad csak, de nem csúszik le...

3. Szex közben nem szokott egy férfi lelankadni, az ilyen eset ritka, mint a fehér holló...

4. Ha lelankadt és a gumi benne volt üresen, az nem jelenti azt, hogy a fiú nem élvezett el...

5. Mert az ilyen ostoba nők ne szaporodjanak...

2018. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

És a fickó nem hiányolta a gumit a farkáról?

Kicsit furcsa.

2018. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem tudod, hányadik szexuális élménye a kérdezőnek, nem feltétlenül kell tudnia, hogy nincs baj, mivel annyira nagy a durex előváladék propagandája, és mindenkibe ezt nevelik, hogy a megszakításos sem elég, stb. Azt sem tudod, hányadik menet volt, mert ha egy napon az ötödik, akkor lehet kevésbé merev az a pénisz. Azt pedig, hogy a fiú nem ment belé, nem hiszem, hogy abból szűrte le, hogy üres volt a koton, gondolom megbeszélték.

#12-es voltam

2018. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet hogy lecsuszik? Ha nem elég merev ne húzza fel.


Ha meg merev, rólam nem lehet leszedni, max ha jön vele farkam együtt XD

2018. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Laly1972 ***** válasza:
Szerintem tele élvezte a pinádat!
2018. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amennyi eszed van ne szaporodj,inkább köttesd el magad.
2018. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

igen kevés normális választ találtam, azokra ment a zöld.

Sajnos nem tudok nem kitérni arra, hogy senkinek nem kívánom azt amit a korházban "kaptam" sem amit itt a válaszokban. 2. szexuális élményem volt, szoval igen tapasztalatlan vagyok, aki szerint a buta embereket nem szolgálják ki az ügyeleten csak az okosakat, annak jelezném, hogy nem írattak velem IQ tesztet, akik a nemi életem rendszerességére következtetgetnek meg tablettát ajánlgatnak azok szerintem legközelebb a kérdésre válaszoljanak és végül azok, akik nem hiszik el, hogy tényleg elküldtek a kórházból, azoknak akkor csak tanácsolom, hogy idejében írassanak egy receptet, hogy ha esetleg, talán, véletlenül hasonlóan járnak, akkor ne legyen baj.

2018. jún. 20. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!