Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 nappal előbb abbahagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nappal előbb abbahagyni a fogamzásgátlót, hogy előbb megjöjjön? Ti csináltátok már? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvonásos vérzés, mégcsak nem is igazi menstruáció. Szóval nyugodtan.
2018. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj. Viszont elméletileg ilyenkor előfordulhat, hogy nem véd megfelelően a tabletta. Nem véletlenül kell végigszedni egy teljes levelet. En par hete csinaltam ilyet, de jelenleg nincs barátom, így nem volt gond. A megvonásos vérzés is hamarabb kezdődött, és a következő levelet hamarabb kezdtem el. Nem történt semmi.
2018. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tehát kiegeszítő védekezést javasoltok vagy valaki csinalta anélkül és nem volt semmi problémája?
2018. aug. 1. 00:08
 4/9 A kérdező kommentje:
és akkor aztán a tablettát ugyanúgy egy héttel utána szedjem?
2018. aug. 1. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen ugyanúgy 1 hét szünetet szabad csak hagyni, ahogy végigvezetett levél esetében is. Tehát ha 2 nappal hamarabb hagyod abba a levelet, 2 nappal hamarabb kezdd az új levelet. Én inkább védekeznék pluszban a következő levél első pár szeméig, mert sose lehet tudni.
2018. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen ugyanúgy kezdd el szedni egy hét után, mint normális esetben, és igen, abban az időszakban kiegészítő védekezést használj, már csak a biztonság kedvéért is.
2018. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell kiegészítő védekezés, ha felfelé tolod el, szóval nem hagysz szünetet, hanem szeded tovább, de ezt csak egy fázisú tablettákkal lehet megcsinálni.
2018. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell felborítani a szervezet addig megszokott rendjét. Az a menses, ami fogamzásgátló szedése alatt jön meg, az nem igazi menses, hogy pontosan hogyan lesz, nem tudom, mert nem vagyok orvos, de annyit tudok,hogy az nem igazi menstruáció.
2018. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak 7 nap szünetet hagysz, akkor ugyanúgy véd.

Legalábbis az enyém biztos, mivel ott a "ha az utolsó héten hagy ki egy szemet" bekezdésben pont azt írja, hogy olyan esetben abba kell hagyni a szedést és megtartani a 7 nap szünetet, majd új levelet kezdeni, így megmarad a védettség.

2018. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!