Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés
18 vagyok, most kezdtem 1 hete fogamzásgátlót szedni. Ez mennyire magas hormontartalmú? Mert gyógyszerekben úgy tudom vannak gyengébbek meg erősebbek is, és érdekelne hogy ez melyik kategória. Plusz aki már régebb óta szedi az írna róla véleményt? Tényleg hatásos? Milyen mellékhatások jelentkeztek?

2018. aug. 5. 02:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hatásos. Ha nem lenne az, nem lenne a piacon. Szedd rendesen, és tartsd be a használati utasításokat. A mellékhatásokat olvashatod a tájékoztatóban.
2018. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!