Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciáról tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb az első levél felénél járok, de már most tapasztalom a negatív hatásait. Pattanások, barna folyás, rossz kedv, gyengeség...

Először nem akartam erre fogni, de többen is mondták a környezetemben, meg akik ismernek, hogy szerintük a tablettától vagyok ilyen. A nőgyógyászom szerint meg kell várni a 3 hónapos időszakot amíg beáll. De ha addig ez lesz nem tudom megéri-e...

Gumi helyett szerettem volna, én is és a barátom is, mert hát azt hittük így egyszerűbb... de kezdem úgy gondolni, hogy az óvszer volt a könnyebb és jobb megoldás. Még rendesen védekezünk azzal is, így terhesség biztosan nem áll fent.


Aki már huzamosabb ideje szedi annak mi a tapasztalata? Volt nálatok is ilyen mint nálam? Elmúlt? És mennyi idő után?


24N


2018. aug. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 honapig szedte baratnom, neki nem jott be
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fél évig szedtem, fájt tőle a fejem, köztes vérzéseim voltak, hányingerem volt tőle és egy picit híztam is, de az mástól is lehetett.

Én abbahagytam.

2018. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jó,semmi bajom. Fejfájás nem biztos ,hogy a gyógyszer miatt van okosak!!
2018. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem kéne annyit zabálni es nem hízol!!
2018. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gondolom valakinek beválik valakinek nem


3-as válaszoló: az elején se volt gondod vele? mióta szeded?

2018. aug. 16. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zabáltam te gyökér.

Veled ellentétben én odafigyelek az alakomra. És nem zabálok hanem eszek. Ahogy te is.

Inkább a stressz miatt hízhattam kicsit.

Amúgy qurvára szőke lehetsz, ha azt hiszed hogy azért mert neked semmi bajod nem volt tőle, másoknak sincs baja tőle.

És de, a fejfájás amiatt volt. Soha nem voltam fejfájós típus. Máskor is voltam stresszes, és elismerem olyankor hízok egy kicsit, ezért lehet hogy azt nem a gyógyszer okozta. De sose fájt a fejem.

Bevettem a gyógyszert, egyből elkezdett fájni a fejem és jó pár órán keresztül fájt, aztán másnap megint detto ugyanakkor, ez volt fél éven keresztül. Láss csodát, miután abbahagytam a gyógyszert, elmúlt a fejfájás. Ennyit erről.

Mielőtt okoskodsz, gondolkodj el, hogy talán nem mindig van neked igazad.

2018. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Én kb már 4-5éve szedem 3as voltam!!

Aha stressz miatt hízni!! Rossz kifogás ,akkor így mondom egyél kevesebbet!! Ha mindenki hízna a stressz miatt mindenki olyan kövér lenne ,mint a ház...erről ennyit! Kamuzz mást mi miatt híztál

2018. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora seggarc vagy bzdmeg...

Egyből befognád a pofádat ha látnád az alakomat :D

45 kiló vagyok ember...A kis hízás max 3 kilót jelent. És igen, a stressz miatt, tudod ilyen is van. De úgy tűnik megint azt hiszed csak az lehet igaz amit te annak hiszel :)

Ki nem szarja le hogy meddig szedted ezt a szart?

Neked is másképp működik a tested és nekem is. Pont.

Tovább nem vitatkozom hülyékkel, ha ebből nem érted meg hogy talán el kéne gondolkodnod hogy nem mindig neked van igazad :)

2018. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor meg mit nyafogsz,hogy híztál... nem kell lejáratni a gyógyszert
2018. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Superfruit nem nekem kéne visszaülni az iskolapadba köszi a privit. Tovabbi jó éjt. Na pá
2018. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!