Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meglehet hogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet hogy a fogamzásgátló tett engem ilyenné?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, ez életem első fogamzásgátlója amit szedek. 1 levelet szedtem be eddig és azóta valahogy az életem teljesen megváltozott.

Mindig is kicsit negatívan típusú ember voltam, de semmi probléma nem volt ezzel. Viszont érdekes módon egy hónapja borzalmas lettem. Érzem magamon, hogy boldogtalan vagyok. Egyetlen jó szavam nincs senkihez, teljesen negatív lettem, nincs kedvem semmit csinálni, emberek közé menni, mindenben a rosszat látom. A saját szüleimmel és a párommal is ellenséges vagyok, holott sosem voltam ilyen. Egy kis apróságtól is felrobbanok, nem tudok helyén kezelni semmit. Rettenetes amit érzek..kb mindenre csak utálattal gyűlölettel tudok gondolni, holott semmi rossz dolog semmi változás nem történt az életemben ami kiválthatta volna ezt, csak ez, hogy beszedtem egy levelet a fogamzásgátlóból. A szobában fekvésen kívül és a tv nézése kívül nem érdekel nagyon semmi, holott előtte nem ilyen voltam.

Kérdem én, hogy okozhatja a gyógyszer ezt? Fordult már elő veletek hasonló? Akivel igen annak elmúlt?

Én most azon gondolkodom, hogy nem fogom elkezdeni szedni a következő levelet, mert képtelen vagyok minden nap így élni..Az az 1 levél kb mennyi idő alatt ürülne ki belőlem?

Köszönöm előre is!


2018. aug. 17. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h igen
2018. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Menj vissza az orvoshoz, és írjon fel egy alacsonyabb hormon tartalmút. Én is negatív vagyok, de egy hét alatt megszoktam, addig kicsit grumpy voltam, de utána semmi. Nem a fogamzásgátlóval van a baj, hanem csak ez a fajta nem jó neked. :)
2018. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Irány vissza a nőgyógyászhoz.

A hormonok befolyásolják a hangulatot, éhségét, boldogságot, gyakorlatilag mindent.

Nekem egy pajzsmirigy betegség miatt kell hormont szednem, és mióta szedem, egy totálisan más ember vagyok, mint előtte.

Igenis befolyásolhatja az életkedved.

Irass fel másikat, mondd el neki, hogy mik a tüneteid.

Ha azt mondja, ennek semmi köze hozzá, akkor keress egy épelméjű orvost.

2018. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ne szedj gyogyszereket. Mind tonkretesz vhogy. A foggatlok mind tudatmodositok.

En egy eletre megbantam,h szedtem.

Most gumival vedekezek az elettarsammal 6 eve es boldogok vagyunk.

N/36

2018. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Ja igen, pajzsmirigy alulműködésem is van, erre már 2 éve szedek egy gyógyszert, de hálistennek ez semmi mellékhatást nem váltott ki nálam. Ez eszembe sem jutott, hogy lehet a 2 együtt már sok. Mondjuk mikor a nőgyógyász felírta nekem ezt a fogamzásgátlót, tudott a pajzsmirigy alulműködésemről és a gyógyszerről is. Mindegy, lehet nem kísérletezek tovább fogamzásgátlókkal.. igazából nekem amiatt írta fel az orvos, hogy rettenetes görcseim vannak menstruációkor, olykor az ágyból sem bírok felkelni, nemhogy iskolába/dolgozni menni.. De lehet jobb lesz 5 nap szenvedés, mint a folyamatos boldogtalanság érzése

2018. aug. 17. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló mindig csak elfedi a problémát, de nem szünteti meg. Jobban is teszed, ha nem kísérletezel tovább, főleg ilyen tünetek mellett.

A görcsöléses probléma meg lehet, hogy magától megoldódik pl. hallottam olyaról, akinek szülés után teljesen elmúlt. Ne add fel a reményt! ;)

2018. aug. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!