Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy csaj azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja, hogy fogamzásgátlót szed, akkor kell ellenőrizni, nehogy véletlenül vagy szándékosan ne vegye be?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori, volt-e olyan az ismeretségi körötökben, hogy azt mondja egy nő hogy szedi, aztán véletlenül elfelejti, vagy szándékosan és terhes lesz.
2018. aug. 17. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ismeretség után, ha nincs bizalom , nincs olyan hulye ember aki fracsál csak úgy bele a nagy világba a f szával. Ha meg van és besétál a kelepcébe akkor úgy kell neki.
2018. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálam volt valami hasonló. De ott nagy kavarások, meg kamuzások voltak. Ez attól függ, hogy milyen a kapcsolat és milyen a lány. Ha látod, hogy amúgy hajlamos a sumákságra, vagyis a nők 99%-a:D és folyamatosan fél, hogy elveszít, akkor kell figyelni.
2018. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. Gyógyszer mellett lett terhes és vetette el magát. Évek múlva mesélte el, hogy direkt nem vette be a tablettákat. Persze nem a férjének mesélte el...
2018. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ilyenektől kell félni, de ha nem akarsz gyereket, akkor csak magadban bízhatsz. Ha százból egy csinál ilyet, már az is épp elég sok. Baromira nem fair. :(
2018. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Pláne ha elmondanám, hogy előttem titkolva a dolgot, de másnak mit mondott erről...

Erre mondta azt akinek erről beszélt, hogy ez is csak egy kis része a női jellemnek. De nincs undorítóbb lény a nőnél. És ez a valaki egy lány volt

2018. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez felmerül, akkor azt a kapcsolatot le lehet húzni a retyón - ott nincs bizalom, csak egy légvár.
2018. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát de lehet feledékenységből is elfelejteni bevenni, meg ha siet valahová, stb, nem?


Vagy talán magasabb a direkt be nem vétel esélye, ha kifog egy celeb vagy, nagyon gazdag pasit vagy aki 9/10 vagy 10/10-es szépfiú, vagy ha olyan korban van a nő amikor már a nők általában gyereket akarnak, nem?

2018. aug. 17. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Jajj de sértett lány vagyok és rányomok a leszavazásra. Jobb ha tisztában vagytok vele, hogy a világ nagy százaléka tisztában van vele, hogy milyenek is a nők. Nagy eséllyel akinek van párja(bár többségeteknek nincs) az sem épen lát olyannak amilyennek szeretnétek hogy lássa a világ a nőket. Csak nyilván konfliktus kerülés végett nem fogja hangoztatni. Szóval a tényeken változtatni nem tudtok, csak megmutatni milyen szánalmasak és ostobák vagytok. De amúgy mikor ezt olvassátok és szavazzátok le, azért én tudom hogy rátok jön a szégyenérzet.
2018. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Határozottan gyakori. És akarhány éves kapcsolatról van szó, a ferfi lesz felelőtlen szarnak kikiáltva, mert egyrészt miért nem köttette el magát, vagy miért nem gondol ő is a védekezésre és húz fel egy gumit. Pont itt az oldalon olvastam pár éve egy kérdést, amit egy átvert férj írt ki, akinek a felesége bevallotta, hogy tudatosan nem vette be a fogamzásgátlót, holott megbeszélték, hogy nincs több gyerek. Te, amit az a szerencsétlen férfi kapott...nem túlzok, ő lett elküldve a k anyjába, hogy meg mert bízni a feleségében 10enév házasság után. Facebookon is millió ilyen sztorit olvastam, és 99,9%-ban az a vég, hogy a gyerek áldás, a férfi még egy önző sz.r, a nő még jogosan veri át a csávót, hiszen ő szülni akar. Beteg világ, nagyon, nagyon.
2018. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!