Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szeretnék tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék tablettát szedni, de a páromnak már elege van az óvszerből. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 3,5 éve vagyunk együtt ez komoly kapcsolat. Régen szedtem fogamzásgátlót, amiről érzem hogy nem tett jót, a szedés alatt folyamatosan feszült a mellem stb. Egy eü probléma miatt vissza kellett állni az óvszerre de nem arról van szó hogy nem szedhetném. Tudom hogy egészségtelen, ráadásul valószínüleg egy bnőmnek attól nőtt daganat a mellében. A barátommal most már 1,5 éve óvszerezünk és modta hogy már neki ez nagyon kényelmetlen és valami mást találjunk. Oké de mit? Nem tudom az is zavart hogy mindig oda kellett figyelnem a gyógyszer szedésére. Ráadásul egy fél éve be kellett vennem esemény utánit és rá pár hónapra nagyon hullott a hajam ami még mindig tart- nem tudom hogy összefüggésben van e de amig ennyire hullik félek hormont szedni, mert úgy hallottam hogy a fogamzásgátló is okozhatja. Csak az a baj hogy a barátom tökre stresszeltet hogy neki ez így nem jó szexuális kapcsolat hogy csak óvszer de könyörgöm mit csináljak?

Milyen egyéb megoldás van? Mert modta hogy ha elmúlik a menszeszem akkor legalább megszakitásosan. Az mennyire biztos?


Köszi előre is


23L


2018. aug. 17. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nouvaring
2018. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de azis hormon bomba nem? :( a hajhullás miatt félek..
2018. aug. 17. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Az nem olyan mint a tabletta nem megy át a testeden. Nekem volt csajom aki ezt használta, tökéletesen bevált, és semmi baja nem volt tőle nem jöttek el dolgok mint a tablitól
2018. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A megszakításos módszer a megoldás. Meg kell szakítani a kapcsolatot.
2018. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
96%

Utolsó :DDDD

Ha fontosabb számára, hogy neki jó legyen, mint a te egészséged, akkor miről beszélgetünk?

2018. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
El van kényeztetne a csávó, nem tudja megbecsülni, aki van. Sokan annyi évesen, mint ő, még óvszerrel sem szeretkeztek soha, esetleg megbecsülhetné, hogy neki ez megadatott.
2018. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi pesszariumot használunk, ez egy kiváló köztes megoldás lehet. Ha érdekel akkor szívesen válaszolok a kérdéseidre ha vannak ☺️
2018. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De hülye vagy 4es!!! Ne hallgass rá a megszakítás nem megoldás!!! Használj spirált vagy hüvelygyűrűt
2018. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, hogy miért elvárt dolog az, hogy a nők tegyenek egyedül a terhesség ellen, csak mert egyeseknek kényelmetlen az óvszer. Hát akkor ne szexeljen! Semmiféle kockazata nincs az óvszernek, mig a fogamzásgátló tablettáknak és egyebeknek több is.

Ha számára egy vekony kis anyag fontosabb mint a te egészséged, akkor elgondolkodnék, hogy mégis mennyire szeret..

2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

"3,5 éve vagyunk együtt ez komoly kapcsolat"

" a barátom tökre stresszeltet hogy neki ez így nem jó szexuális kapcsolat hogy csak óvszer"

"Mert modta hogy ha elmúlik a menszeszem akkor legalább megszakitásosan. "


Nem érzed az ellentmondást? Ha annyira komoly lenne a kapcsolat, akkor törődne az egészségeddel! Az előváladéktól is lehetsz terhes. Egy abortusz (vagy egy nemkívánt terhesség és szülés) tudod mennyire megviselne lelkileg és testileg is? Ebbe ő belegondolt egyátalán? Nem, hiszen nem a saját bőrét viszi vásárrá. Ugyanez a helyzet, ha "véletlenül" mégis belédélvez, mehetsz eseményutániért, már ammeddig marad hajad..

Rengeteg férfi van, aki elviseli a gumit nyafogás nélkül, mert szeretik a barátnőjüket és fontos nekik az egészségük, a te barátocskád sajnos nem ilyen.

Én is a szakítást javaslom "meg" igekötő nélkül! Szakíts ezzel a pasival, akinek csak a saját kényelme számít! Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon!

2018. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!