Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletek ia tortent mar ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek ia tortent mar ez?

Figyelt kérdés
2honapja szedek fogamzasgatlot,a parommal eddig 3x kozosultunk gumi nelkul( eleg messze vagyunk egymastol,nem mindig van lehetosegunk egyutt tolteni akar egy hetveget) eloszor amikor elment bennem azonnal kifolyt.Masodjara fekudtem egy ideig es utana gondoltam kimegyek es beallok a zuhany ala,az elegge kellemetlen helyzet volt mivel ahogy felkeltem csopogott ki belolem. Harmadjara pedig nagyon megijedtem mivel nem nagyon akart belolem tavozni csak masnap egy minimalis.Aki tapasztalt meg tudna mondani hogy ez normalis e ? Elmeletileg a sperma nem szivodik fel hanem kifolyik de ezt az esetet nem nagyon tudtam hova tenni,tehat akkor mi lett a tobbivel? Nagyon remelem hogy csak a parombol tavozotz keves sperma es fogamzasgatlo mellett nem leszek terhes.

2018. aug. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire stresszelsz, használjatok óvszert!
2018. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Edesem, ahhoz hogy mennyi folyik ki, semmi koze annak, hogy terhes leszel-e. Ha szeded normalisan, akkor nem leszel. Keep calm
2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen. Konkrétan leszartam, mennyi folyik ki.
2018. aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!