Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt szombaton elfelejtettem bevenni egy szem fogamzásgátlót, másnap du. 5kor jutott eszembe és gondolkodás nélkül bekaptam, majd 2órára rá 7kor, a normális időpontomban, az aznapit. Most csütörtökön szedtem be az utolsót, szóval még 5 szem volt utána a levélen, amit normális időpontban kaptam be. Tegnap lefeküdtünk a barátommal, ugye nyilván elment bennem. Az utolsó szem beszedése után a 4. napra, szóval mindig hétfőn szokott megjönni. Lehet ebből gond? A kihagyott szemből és a szexből.

2018. aug. 18. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
4. éve szedem. 1-2x fordult elő velem ilyen ez idő alatt.
2018. aug. 18. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az én foggátlóm leírásában részletesen le van irva, hogy mit kell tenni, ha nem vettem be. Ezt így látatlanban nehéz, és részletekről elég felelőtlen is volt. Nem véletlenül kell mindennap bevenni.
2018. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
41%

Ha elment benned és bizsergő érzést éreztél a lukadba akkor valószínűleg terhes lettél és ha a következő 2 hónapban fog késni akkor az annak a jele hogy terhes vagy.

Dr. Varga Mihály nőgyógyász és szexológus.

2018. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kihagyott szem után minimum 1 hétig gumival kellett volna védekezni... 3 héttel az aktus után csinálj egy tesztet.
2018. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!