Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés fogamzásgátló tabletta bevétele után?

Figyelt kérdés
Ma enyhe hasmenésem volt, viszont több alkalommal. Rezia fogamzásgátlót szedek már majdnem egy éve, és mivel fél-1 órával a bevétele után hasmenésem volt, a betegtájékoztató utasítása szerint be kell venni 1 szemet a tartalék csomagból. Viszont biztos ami biztos alapon bevettem még egy szemet a tartalék csomagból, hiszen a héten minden nap történt aktus. Ezzel nem okoztam "kárt"? Vagy ha esetleg túldramatizáltam a hasmenést és esetleg felszívódott, lesz valami gond, hogy a tartalék csomagolásból és az alap csomagolásból is vettem be?

2018. aug. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bevételt követően 4 órán belül van hasmenésed,akkor pótolni kell a tablettát,szóval jól csináltad.
2018. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, sose volt még egyből utána hasmenésem, szóval egy kicsit megijedtem tőle.. köszönöm a gyors választ :)
2018. aug. 23. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okoztál kárt. Úgy jártál el, ahogy kellett.
2018. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most még két szemet a tartalék csomagból, vagy csak egyet. Kicsit zavaros.

Ha csak egyet akkor nincs baj. Előző úgyis kifosikódott fél óra múlva.

Ha a héten minden nap történt ektus az csak egy dolog. Nem visszamenőleg hat. Hétfői bepriccolást nem a csütörtöki kihagyott szem zavarja be.

2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!