Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szexeltunk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szexeltunk és lecsuszott a gumi. A vége a guminak volt csak bennem. Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges lettem amikor meglattam hogy nincs rajta a gumi. Bennem volt a vége. Szerencsére kiszakadva nem volt és remélem hogy belém se ment. Valószínűleg amikor kihuzta belőlem akkor jött le mert a gumi tele volt. OlAn lett a ruhám is és a takaró is.

2018. szept. 8. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így nem lett gyerek belőle uh ne izgulj
2018. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Nagyon remélem hogy nem lesz semmi. Csak az a baj hogy nagyon stresszelos típus vagyok...
2018. szept. 9. 00:04
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

vegyél be egy 72 órásat, még mindig olcsóbb mint eltartani egy gyereket.


Ja és barátod meg fel akar csinálni ezek szerint...Hogy lehet úgy feltenni egy gumit hogy lecsuszik?

Én az 52est veszem, de annyira szoros hogy csak legörgetve jon le, máshogy képtelen vagyok leszedni.

2018. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a tág durexet vettétek. Sok eszetek van, hogy kicsi po:csre nagy gumit vesztek.........
2018. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó!

Balesetek vannak. Az se jó, ha szorít, a kiszakadás véget. A 72 órásat nem csak ugy veszi az ember. Vényköteles. S iszonyat magas a hormontartalma.


Kérdező!

Esélye van, hogy nem lesz baj és annak is, hogy lesz. Pontosan nem tudhatjuk. De ha kihúzásnál történt, es minden olyan lett, akkor szerintem nem benned ment el.

2018. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem utolsó, hanem 4es
2018. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó darabot használtuk a dobozból és az elozokkel nem történt ez úgyhogy szerintem nem volt nagy...
2018. szept. 9. 00:45
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Jót szórakoztok a lánnyal!?

Valószínüleg az történt, ...

Irtad a csomagból a többinél nem volt gond.

... hogy ennél amikor elélvezett és húzta kifelé addigra megszünt a teljes merevedés. Igy a gumiból kicsuszott a farka.

2018. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) szerintem is ez történt. A gumi legnagyobb része kilogott belőlem úgyhogy remélem befelé nem került ondó. ..
2018. szept. 9. 08:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Muszáj rögtön ócsárolni a másikat??

Azért mert egyszer előfordul ilyen még nem jelenti azt, hogy bénák és nem értenek a dologhoz.

Fogadjunk hogy pont olyanoknak nagy a szája, akik életükben alig szexeltek, de azt is úgy, hogy közben végig figyeltek a mozgásukra, nehogy ártsanak szerencsétlen guminak. Biztos élvezetes úgyis ugye... :)


24 vagyok, a párommal egyszer szakadt ki a gumi, pedig kismilliószor szexeltünk már, és nem éppen finomkodva. Balesetek előfordulnak, nyilván érdemes odafigyelni, és ha érzed hogy valami nem okés a gumival, akkor cserélni.


Kérdező!

Én az a típus vagyok aki jobban szeret félni mint megijedni, én amikor kiszakadt vettem be esemény utánit. Nem ment el a párom, de előváladék volt és féltünk. Én olyan esetben is vennék be, ha a végén lecsúszik a gumi. De ez csak az én véleményem.


Egyébként én nemrég kezdtem fogamzásgátló szedését, gondolkoztál már te is ezen?

2018. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!