Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Sumetrolim gyógyszer mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sumetrolim gyógyszer mennyire gyengíti a Jangee fogzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom, de az adott fogamzásgátlót szedem. Nem találom a tájékoztatóban az erre vonatkozó leírást,hogy a Sumetrolim összetevői mennyire gyengíthetik a Jangee hatását. Illetve ha gyengítik, akkor meddig kell kiegszítő védekezés?

Lehet én vagyok bamba, de nem látom. Tegnap a háziorvostól meg teljesen elfelejtettem erre rákérdezni.

Valaki tudna esetleg segíteni?.(mielőtt nekem estek, leírtam, hogy olvastam a tájékoztatót!)



2018. okt. 5. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én a helyedben megkérdezném az orvostól. Esetleg a,fog.tablettát felíró nőgyógyásztól.

Az is lehet, hogy nem is szedhetők együtt. Persze ez nem biztos, de jobb félni mint megijedni.

2018. okt. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom. Tegnap rendelt a nőgyógyászom, nem tudom el tudom-e érni ma telefonon, mert én is dolgozok 5-ig. A háziorvostól meg elfelejtettem megkérdezni. Úgyhogy elég szerencsétlenül jött ki a dolog.
2018. okt. 5. 06:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg szeded a Sumetrolimot, addig, és utána még egy hétig használjatok kiegészítő védekezés. Ez a biztos.
2018. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor fogunk találkozni a baràtommal, de nehogy baj legyen. Nagyon köszönöm neked!!
2018. okt. 5. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??? Te elhiszel bárkinek bármit ...
2018. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Leállíthatnád már magad, mert évek óta kötekedni jársz ide. Érdemben semmihez nem tudsz hozzászólni. Azon élvezkedsz hogy másoknak beszólogatsz? Nagyon remélem hogy ki fognak tiltani téged, mert mások válasza alatt is csinálod a balhét ebben a kategóriában, nem egyszer olvasam már. Felismerhető vagy nyugi. Érdekes rajtad kívül 2 ember tudott intelligensen válaszolni. Aki meg nem tud, ne írjon ide. Csodálkoztam volna ha nem jelensz meg. :D

Sajnos súlyos gondjaid lehetnek fejben, de attól nem másokkal kell így viselkedni, hanem vannak nagyon jó pszichológusok. Kívánom, hogy jobbra forduljon az életed. Szép napot!

2018. okt. 5. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarán te meg évek óta jársz ide értetlenkedni :D azért nem segítek,mert nekem se segítettek ,puszi,kívánom ,jogy légy okosabb egy picit
2018. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ebben mi az értetlenkedés nekem?Feltettem egy kérdést normálisan, hátha tud valaki segíteni. Ezek szerint neked az összes itteni kérdés értetlenkedés. Ahogy itt megnéztem 2-3 kérdést, azok alatt is megtaláltam a csodás válaszaid. Az egyik egy szép és építő jellegű "balfa..." volt. :) Igazán nőies. Nálad ez a segítség.

Beteg vagy, továbbra is ezt mondom. Rosszindulatú beteg ember. Engem meg hiába próbálsz sértegetni, nem nagyon érdekel. Hála istennek nem vagyunk egy szinten, hiszen én ok nélkül nem sértegetek másokat. Mondjuk irigyellek hogy abból áll a napod, hogy itt szólogass be másoknak. Ha tovább folytatod itt a kérdésem alatt, írni fogok egy moderátornak, hogy nézzenek rád mert baromi unalmas hogy minden kérdést szét barmolsz. Nekem meg ne irogass puszikat. Fejben kicsit rakj rendet mert rossz lehet ez a megkeseredett élet.

2018. okt. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!