Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kötelező szedni a placebo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah200 kérdése:

Kötelező szedni a placebo tablettát? Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvastam, hogy a placebo hatóanyagmentes ez valóban így van? vagy csak másféle hatóanyag van benne? A rózsaszín 21 tablettát bevettem, de a placebokat nem, meg is jött, ahogy lejárt a hét nap ugyanúgy bevettem a rózsaszínt, ez volt két napja. Fenn áll a lehetősége ( már azt a minimum van aki gyógyszer mellet is az lesz) hogy emiatt terhes legyek?

2018. okt. 7. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Placebo egyenlo nincs semmi hatasa, ha hormont beszeded rendesen, minden rendben
2018. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A placebo csak a szedést segíti, így rutinszerű a tabi bevétel.
2018. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már a placebo hatásról? Nem? Nézz utána
2018. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmit rosszul. Nem kötelező bevenni. Mivel nincs hatóanyag-tartalma. Ez csak megkönnyíti a szedést annak, aki egyébként zavarba kerülne, hogy akkor most mikor is kell folytatni a következő levéllel? Mert ha a placebot is beveszed, akkor gyakorlatilag minden nap szeded, tehát nem kell gondolkozni, hogy mikor is telik le a 7 nap, mikor lesz a 8. Ez csak a szedést könnyíti.
2018. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!