Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan érdemes védekezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes védekezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

A barátommal nemrég feküdtünk le először, akkor óvszert használtunk.

Én elég parázós típus vagyok, 18 évesen meg nem is hiányzik egy gyerek az életemből, ezért felírattam fogamzásgátlót.

Mondtam a barátomnak, hogy szedni fogom, de arra jutottunk, hogy még így is "gyávák" (vagy túl felelősségteljesek?:D) vagyunk ahhoz, hogy az óvszert hanyagoljuk...szerintetek is kell használni, ugye? A nemi betegséges részét hagyjuk, az érdekelne, hogy a fogamzásgátló (jangee) milyen védelmet nyújt.


Bocsánat, ha a századik ilyen, vagy ráadásul butaság is (a betegtájékoztatót is elolvastam amúgy), de szeretnék biztosra menni.


Köszönöm a válaszaitokat!:)



2018. okt. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded a fogamzásgátlót,akkor nem leszel terhes!A párom kb egyéve szedi és nem terhes,pedig elég sokszor benne évezek el!!
2018. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De viszont a fogamzásgátlónak olyan hatásai vannak, ami egy életre tönkre teheti a női hormonrendszert. Én sose tudnám a barátnőmmel szedetni. Gumiba igaz, nem olyan jó, de legalább nem lesz baja.
2018. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hüvelygyűrű, az alacsony hormo tartalmú
2018. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Maximális védelmet nyújt a gyógyszer, nem kell mellé egyéb más.. Szünetekkel már 8 éve szedem, szedtem , nem lettem terhes, ami tuti hogy a libidót csökkenti (nálam) 32N
2018. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Párom pont ilyet szed kb. 1 éve, minden ok. :) Mi úgy csináltuk, hogy 3 hónapig szedte, biztos, ami biztos alapon, majd utána próbáltuk ki gumi nélkül. Azóta is megy gumi nélkül. :D
2018. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A gumi is bőven elég, nem mérgezd magad! Plusz ott legalább látjátok, ha gáz van (ha már ilyen parázosak vagytok), nem úgy mint a tabinál, ott csak későn eszmélsz rá, hogy nem hatott (100%-os védekezési módszer nincs).
2018. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én egy éve kezdtem szedni a tablettát pont ugyanilyen okból :)

Az első hónap beszedése után elhagyhatjátok a gumit (a gyógyszertajekoztatoban írják, meddig kell mellette más védekezést is alkalmazni, egyébként feltétlenül olvasd el a papírt mert hasznos)

Én 2x hagytam abba és másik tabit is kipróbáltam, de gyerekem nem lett, pedig sok alkalommal összejöhetett volna. Yasminelle-t szedek (Mercilont próbáltam ki egy időben) amikor szedni kezdtem, harapós lettem tőle, de elmúlt, a nedvesedés csökkent de nem vészesen, tehát összességében ajánlani tudom. Viszont ha már szeded, a gumira felesleges költeni. Ha van kérdésed, írj bátran :)

19L

2018. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg még durrantás előtt kivehetné, hogy ne bent lőjje tele a gumit. Mert mivan ha pont szétlövi, a tabletta meg épp pont elfelejt hatni.
2018. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire féltek,ne szexeljetek.Ennyire egyszerű.

Minek mérgezed magadat a gyógyszerrel,ha gumit húz a pasi?

Legyen már eszed 18 évesen.

2018. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!