Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 17-18 éves lányra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17-18 éves lányra milyen hatással van a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Általában rovidebb menses es kiszamithatobb. Semmi egyéb
2018. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Jóformán még be se állt a ciklusod szabályosra. A gyógyszernek sok hátránya van: libidó csökkenés, hüvely szárazság, fogékonyság a fertőzésekre,,nem véd a nemi betegségektől. És amikor abbahagyod hormon zavar alakulhat ki.
2018. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyan hatással, hogy nem eshetek teherbe. :D
2018. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz terhes. Olyan hatással.
2018. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Én pont ennyi idősen kezdtem el szedni. Azon kívül, hogy nem kellett máshogy védekezni és nem lettem terhes, azon kívül az ég világon semmilyen hatással nem volt rám. Illetve nyilván mesterséges ciklusom lett a tablettától, így csökkent a vérzésem mennyisége, és nem is görcsöltem annyira, mint korábban, amikor is szinte majd belepusztultam.

Hosszú évekig szedtem egyébként, babatervezés miatt hagytam abba, a fiunk pedig a próbálkozás 7. hónapjában fogant. És ezt követően, hogy abbahagytam a tablettát, a vérzésem már, ami természetes volt, az sem lett már olyan, mint régen, nem volt túl erős és az erős görcsök is elmaradtak.

2018. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Általában rovidebb menses es kiszamithatobb."


NINCS menstruáció a tabi szedése alatt, ne terjesszünk már a butaságot! Helyette megvonásos vérzés van, szóval nem oldja meg a bajt, csak elfedi.


Én nem ajánlanám ilyen fiatal szervezetnek (sem), legyen elég a gumi!

2018. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kovács22 válasza:
egyre nagyob lesz a segge
2018. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves hatodik! Szerintem itt tök mindegy hogy hívjuk. Vérzés, vérzés! Ennyi! De persze még ilyen kis hibákba is bele kell kötni... És én 15 évesen kezdtem szedni hormonzavar miatt, és mert olyan szinten görcsöltem, hogy járni sem tudtam.

Amúgy nekem őszintén a fajdalmamon nem sokat enyhített és azt azért le kell szokezmo hogy fogamzásgátló mellett is eshet valaki teherbe, mert ugyebár egyik fogamzásgátlási módszer sem 100%-os. De ha pattanásos vagy nagy valószínűséggel szebb lesz az arcod, csökkenti a pattanásokat, fogod tudni pontosan mikor jön meg és ha nagyon muszáj NÉHA ki lehet hagyni a placebo hetet vagy a pihenő hetet ha esetleg nagyon rosszkor jönne meg. De ezzel járhatnak kisebb rosszullétek ill. fejfájás (tapasztalat). Nekem a kezdés volt nehéz ugyanis a hormonok miatt nyűgösebb és ingerlékenyebb lettem, de amint megszokta a szervezetem minden rendben lett. De nem szabad elfelejteni hogy a fogamzásgátló növeli a vérrög keletkezésének valószínűségét, ezért jobb ha előtte csinálnak tesztet mennyire vagy rá hajlamos. Remélem segíthettem.

2019. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!